“Hotel Paradise 5”: kto zaśpiewa piosenkę do czołówki nowej edycji? Sara zdradziła!

15 grudnia 2021
Przez: : MC

Za nami 4. edycja randkowego reality show, która zapewniła widzom masę rozrywki i emocji. Jak już wiemy, produkcja zaplanowała również 5 edycję. Kto zaśpiewa piosenkę do czołówki? Zwyciężczyni 4. sezonu uchyliła rąbka tajemnicy.

Hotel Paradise 4

Randkowe reality show cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Całkiem niedawno byliśmy świadkami zakończenia się 4. edycji Hotelu Paradise, podczas której emocji nie brakowało. W ostatnim sezonie poznaliśmy wiele ciekawych osobowości, a wydarzenia z finału miały miejsce po raz pierwszy w historii polskiej wersji programu.

Zobacz także: Sara szczerze o związku z Przemkiem

Przypomnijmy, że w wielkim finale znaleźli się: Nana i Łukasz oraz Sara i Mike, którzy zwyciężyli 4. edycję show. Ponadto podczas ścieżki lojalności Sara zdecydowała się zbić złotą kulę i zgarnąć nagrodę pieniężną tylko dla siebie. Ostatecznie zwyciężczyni opuściła program bogatsza o 90 tys. zł, natomiast Mike zakończył przygodę z programem jedynie z tytułem wygranego.

Zwyciężczyni Hotel Paradise 4

Czołówka nowej edycji

Produkcja jakiś czas temu poinformowała o castingach do 5. edycji programu. Tradycją stało się, że piosenkę do czołówki Hotelu Paradise nagrywa osoba z poprzedniej edycji. Przypomnijmy, że piosenkę, którą mogliśmy słyszeć w 4. sezonie zaśpiewała Bibi, natomiast poprzednia wersja to wykon Soni Szklanowskiej.

Zobacz także: Pan Lektor zdradził szczegóły 5. edycji programu

Kto więc zaśpiewa w czołówce Hotelu Paradise 5? Głos w sprawie zabrała Sara Jezuit, która w rozmowie z dziennikarzem serwisu przeambitni.pl wyznała, że w 4. edycji wystąpiło wielu uzdolnionych muzycznie uczestników. Wspomniała o Miłoszu, Nanie i Osze, jednak nie wytypowała konkretnej osoby.

Warto wspomnieć, że Miłosz po opuszczeniu programu nagrał piosenkę o przygodzie w rajskim hotelu, a przesłuchać jej możecie TUTAJ.

Jak myślicie, kto wykona utwór do Hotelu Paradise 5?

źródło: Instagram Hotelu Paradise / Sary Jezuit, przeambitni.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej