„Hotel Paradise 5”: Którą dziewczynę wybierze Kasper?

12 maja 2022
Przez: : W.M.

W Hotelu Paradise dzieje się naprawdę sporo. Po emocjonującym Rajskim Rozdaniu do programu wróciły Karolina i Wiktoria, które, aby zostać w programie, z całą pewnością będą zabiegać o względy panów w hotelu. Którą z dziewczyn wybierze Kasper?

Hotel Paradise 5

Atmosfera w Rajskim Hotelu rośnie się z odcinka na odcinek. Niedawno uczestnicy po raz kolejny wzięli udział w Rajskim Rozdaniu. Z programem pożegnały się aż dwie osoby. Konrad wytypowany został przez uczestników do opuszczenia hotelu, natomiast Anita odpadła z programu decyzją Kaspra, który ostatecznie na swoją partnerkę wybrał Dominikę.

Kolejnego dnia mieszkańców hotelu czekało nietypowe zadanie. Jako poszukiwacze skarbów musieli rozwikłać zawiłą zagadkę, nie wiedząc, co będzie nagrodą. Okazało się, ze „skarbem” był powrót do programu Karoliny i Wiktorii. Mieszkańcy bardzo ucieszyli się, że byle uczestniczki powróciły do gry. Swojego zdziwienia nie ukrywał jednak Kasper, który aktualnie tworzy parę z Dominiką. Czy chłopak zechce wrócić do którejś ze swoich byłych partnerek?

Kogo wybierze Kasper?

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania decyzją Kaspra Anita musiała pożegnać się z programem i od tego czasu chłopak stworzył parę z Dominiką.

Zobacz także: Kiedy finałowy odcinek Hotel Pariadise 5?

Wszystko może się teraz zmienić, gdyż do programu wróciły Karolina i Wiktoria. Obie uczestniczki już wcześniej zaciekle rywalizowały o względy Kaspra i wszystko wskazuje na to, że po powrocie do programu to się nie zmieni. Zarówno Karolina, jak i Wiktoria są singielkami, dlatego, aby zostać w rajskim hotelu, będą musiały mieć partnera.

Jaką decyzję podejmie Kasper? Czy uczestnik wróci do Karoliny lub Wiktoria, a może zechce pozostać w parze z Dominiką?

źródło: Instagram HP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz