„Hotel Paradise 5”: Które pary są razem po programie?

2 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Finał Hotel Paradise już w najbliższy czwartek. Po emisji odcinka dowiemy się, jak potoczyły się losy mieszkańców rajskiego hotelu. Czy pary, które powstały przed kamerami, są razem także po programie?

Finał 5 edycji Hotel Paradise

Hotel Paradise to jeden z najbardziej popularnych reality-show w polskiej telewizji. Program doczekał się już czterech edycji, a już 2 czerwca widzowie oglądać będą mogli ostatni odcinek 5. sezonu.

Uczestnicy przez kilka tygodni mieszkali w panamskim hotelu i łączyli się w pary. Osoby, które podczas Rajskich rozdań, pozostawały bez partnera, musiały opuścić program. Było o co walczyć, gdyż do wygrania w finale Hotel Paradise przewidziana jest nagroda w wysokości 100 tys. złotych.

Chociaż część osób, które mogliśmy poznać w nowej edycji Hotel Paradise, wielokrotnie podkreślała, że udział w programie jest dla nich życiową przygodą, nie zamykały się prawdziwe uczucie. Czy po programie pary, które zbliżyły się ze sobą w reality-show, nadal są razem?

Pary po programie Hotel Paradise

Finał 5. edycji Hotel Paradise coraz bliżej. Już w najbliższy czwartek o godzinie. 20:35 widzowie stacji TVN7, a także użytkownicy platformy player.pl poznają zwycięską parę najnowszego sezonu.

Zobacz także: Jay ostro podsumował wybór Laury i Grzegorza. [Tylko u nas]

O tym, która para przejdzie ścieżką lojalności, w której do wygrania jest 100 tys. złotych, zdecydują głosy pozostałych uczestników.

Chociaż w programie poznaliśmy wielu uczestników, głębsza relacja w Hotel Paradise połączyła tylko dwie pary – Elizę i Jaya oraz Oliwię i Kubę. Widzowie, którzy przez kilka tygodni bacznie przyglądali się ich związkom, nieustannie zadają sobie pytanie, czy pary te nadal są razem po programie?

Zapewne uczestnicy podziela się tymi informacji, ale nastąpić to może dopiero po emisji finałowego odcinka Hotel Paradise.

Myślicie, że któraś par 5. edycji Hotel Paradise nadal jest razem?

Oliwia i Kuba są razem?
Oliwia i Kuba z Hotel Paradise
Eliza i Jay w Hotel Paradise
Jay i Eliza z Hotel Paradise

źródło: Instagram Oliwia Gruszecka/Instagram Jay Dąbrowski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej