“Hotel Paradise 5”:  Jay ma żal do Laury i Grzegorza za wyrzucenie z programu? Ostro podsumował ich decyzję!

31 maja 2022
Przez: : M.J

Już 2 czerwca poznamy kolejną parę, która stanie na Ścieżce Lojalności. Tuż przed samym finałem z programem pożegnała się jedna z najsilniejszych par. Jay i Eliza decyzją Laury i Grzegorza musieli opuścić Hotel Paradise. Jak na ich wybór zareagował Jay? W rozmowie z Obcas.pl uczestnik zdradził, czy nadal ma żal do Laury i Grzesia.

Jay i Eliza odpadli z Hotelu Paradise

Finałowy tydzień w Hotelu Paradise wzbudza ogromne emocje. Niemal w każdym odcinku jedna z par musi pożegnać się z programem, a w piątej edycji jako pierwsi decyzją grupy odpadli Kasper i Dominika. 

Jak się okazało, również Jay i Eliza nie wygrają programu, gdyż decyzją Laury i Grzesia musieli opuścić panamski hotel. Przypomnijmy, że to właśnie Laura z Grzegorzem wygrali konkurencję z kostkami lodu i jako pierwsi zdołali otworzyć szkatułkę z wygraną. Tym samym musieli również zdecydować, która z par pożegna się z marzeniami o wielkim finale piątej edycji.

Hotel Paradise 5.
Laura i Grzegorz wygrali konkurencję z kostkami lodu.

Decyzją Laury i Grzegorza to Jay i Eliza musieli spakować swoje walizki i opuścić Hotel Paradise. Nie da się ukryć, że ta dwójka od początku była najmocniejszym ogniwem w panamskim hotelu. Choć wiele wskazywało na to, że to właśnie oni mogą wygrać program, koniec końców musieli przełknąć gorycz porażki. 

Zobacz także: Eliza i Jay są parą po programie? Wiele na to wskazuje!

Kiedy przyszedł czas pożegnania się z Hotelem Paradise Jay i Eliza nie ukrywali, że mają żal do Laury i Grzesia. Czy z biegiem czasu inaczej patrzą na wydarzenia, które miały miejsce w panamskim hotelu? Jay w rozmowie z Obcas.pl zdradził, co sądzi o wyrzuceniu ich z programu.

Jay ma żal do Lury i Grzegorza?

Postanowiliśmy zapytać Jeremiaha, co sądzi o wyborze Laury i Grzegorza. Uczestnik przyznał, że ma do nich żal i uważa, iż podjęli taką decyzję, aby pozbyć się z programu najsilniejszej pary. Dodał również, że dostaje mnóstwo pozytywnych wiadomości od widzów i nie sądzi, iż wraz z Elizą opuścili Hotel Paradise “bez klasy”. Jak również podkreślił:

“Ja dostaję tylko pozytywne wiadomości. Dla mnie bez klasy jest mówienie codziennie, że miłość jest najważniejsza, a następnie zmienia się zdanie, gdy zapach pieniędzy wchodzi w grę” podsumował decyzję Laury i Grzegorza.

Choć Jeremiahowi i Elizie nie było dane wygrać programu, to bez wątpienia przeżyli w Panamie piękne chwile, które na pewno zostaną z nimi na długi czas.

Zobacz także: Jay Wielkanoc spędził w szpitalu! Co się stało?

Źródło: Obcas.pl / Instagram Jay’a

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej