“Hotel Paradise 5”: Oliwia i Sevag wygrają program? Kto rzuci kulą?

19 maja 2022
Przez: : M.S.

Już niebawem fani programu dowiedzą się, kto wygrał 5. edycję Hotelu Paradise. W sieci pojawiły się doniesienia na temat zwycięzców obecnego sezonu programu. Wielu twierdzi, że to Oliwia i Sevag wygrają reality-show!

Sevag wrócił do programu

Hotel Paradise to z pewnością jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. Reality-show doczekało się już 5. edycji, a niebawem poznamy zwycięzców obecnej. Wśród najmocniejszych par widzowie wymieniają przede wszystkim Jaya i Elizę, którzy do tej pory jako jedyni stworzyli związek w programie. Jednak o tym, czy to oni wygrali program dowiemy się dopiero podczas finału programu, czyli 2 czerwca.

Oprócz Jaya i Elizy jedną z mocniejszych par stworzyli także Kuba i Oliwia, których połączyła głęboka namiętność. Niestety jednak Karolina stanęła na ich drodze i podczas ostatniego Rajskiego Rozdania będąc posiadaczką immunitetu wybrała Kubę. Oliwia miała odpaść z programu, jednak do hotelu wszedł Sevag, który ją przywrócił. Od tej pory to przystojny Włoch tworzy parę z byłą partnerką Kuby.

Oliwia i Sevag wygrają Hotel Paradise 5?

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się doniesienia na temat zwycięzców 5. edycji Hotelu Paradise i wielokrotnie to właśnie Oliwia i Sevag byli wymieniani jako wygrani tej edycji. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie wielokrotnie pojawią się komentarze, w których fani Hotelu Paradise spoileruja, że 5. edycję reality-show wygrali właśnie Oliwii i Sevag.

To dość ciekawe, gdyż jeśli to prawda to wszystko wskazuje na to, że Oliwia nie wróci już do pary z Kubą, co może oznaczać to, że mężczyzna odpadnie przed ostatnim Rajskim Rozdaniem. Zatem Oli pozostanie w parze z Sevagiem i być może to oni staną na ścieżce lojalności.

Co zatem z Jayem i Elizą, którzy to typowani są zarówno przez mieszkańców hotelu, jak i widzów do wygranej? Być może para odpadnie tuż przed finałem w jednej z konkurencji.

Zobacz także: Nana i Łukasz są już po ślubie?

Uważacie, że Oliwia i Sevag rzeczywiście wygrają 5. edycję Hotelu Paradise? Czy któreś z nich odważy się rzucić kulą? O tym przekonamy się już niebawem podczas finału programu, który odbędzie się 2 czerwca!

Pary w Hotelu Paradise 5
Pary w Hotelu Paradise 5

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej