“Hotel Paradise 5”: Ostatnie Rajskie Rozdanie za nami! Kto pożegnał się z szansą na finał?

26 maja 2022
Przez: : J.J

Za nami kolejne emocjonujące Rajskie Rozdanie, które nie tylko były ostatnim w tym sezonie ale i otworzyło drzwi do finałowego tygodnia. Z programem pożegnały się aż dwie osoby. Jedna z dziewczyn – która wytypowali Laura i Grzegorz oraz mężczyzna, który nie został wybrany podczas Rajskiego Rozdania. Zobaczcie, jak wyglądało ostatnie Rajskie Rozdanie w Hotelu Paradise 5 oraz ostateczny skład, który zobaczymy w finałowym tygodniu.

Ostatnie wydarzenia w Hotelu Paradise 5

Przed nami bardzo emocjonujące odcinki piątej edycji Hotelu Paradise. Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego finału, który wyłoni parę, która otrzyma możliwość przejścia Ścieżką Lojalności, gdzie powalczy o nagrodę pieniężną. W związku z coraz bliższym finałem w Hotelu Paradise czuć napiętą atmosferę. Wśród uczestników coraz częściej dochodzi do kłótni i nieporozumień. W ostatnich odcinkach z programem pożegnała się Marika i Karolina. Do rajskiego hotelu powrócił natomiast Sevag i Klaudia.

Podczas ostatniej Pandory nie brakowało ostrych pytań. Napięta atmosfera została rozładowana na późniejszej imprezie, na której czwórka uczestników poszła na całość. Mowa o Sevagu, Kasprze, Wiki i Laurze, którzy imprezowali w basenie, decydując się na wspólne pocałunki.

Hotel Paradise 5
Basenowa impreza w Hotelu Paradise 5

Zobacz także: Laura i Grzegorz nadal będą parą w Hotelu Paradise 5?

Ostatnie Rajskie Rozdanie

Tuż przed ostatnim Rajskim Rozdaniem Laura i Grzesiu wygrali jedną z konkurencji. W “nagrodę” otrzymali możliwość wytypowania jednej z dziewczyn podczas Rajskiego Rozdania. Na tym jednak nie koniec. Podczas ostatnich eliminacji pewne były dziewczyny, a podchodzący do nich Panowie muszą znaleźć swoją parą. Największą niewiadomą była decyzja Grzegorza. Choć mężczyzna przyznał, że chciałby podejść do Wiktorii, wie że ta wybierze wówczas Sevaga. Grzegorz zaczął zastanawiać się czy nie stanąć za Oliwią.

W końcu nadszedł ten wyjątkowy i niezwykle emocjonujący moment – ostatnie Rajskie Rozdanie w Hotelu Paradise!

Rajskie Rozdanie rozpoczęło się od decyzji Laury i Grzegorza. Przyznali, że pomagając sobie zapytali innych uczestników, która z dziewczyn powinna opuścić Hotel Paradise. Choć decyzja nie była jednogłośna Laura i Grzegorz wytypowali Klaudię, która dopiero co na nowo powróciła do gry.

Wytypowanie jednej z Pań sprawiło, że tym razem to Panowie nie mogli być pewni swojego miejsca w grze. Pierwszy wybór należał do Jaya, który bez większych zaskoczeń podszedł do Elizy, następnie Grzegorz pomimo wcześniejszych nieporozumień z Laurą solidarnie pozostał w nią parze. Kuba podszedł do Oliwii, Kasper do Dominiki, natomiast Sevag, tak jak zapowiadał wybrał Wiktorię.

Największą niewiadomą był wybór Grzegorza. Mężczyzna postanowił wybrać Wiktorię:

“Wydaje mi się, że gdzieś zaczęliśmy budować fajną relację. Generalnie, wiem, że podchodzę na ścięcie.” – przyznał.

Wiktoria wybrała Sevaga, w związku z czym Grzegorz odpadł tuż przed finałowym tygodniem Hotelu Paradise 5.

Zaskoczyło Was ostatnie Rajskie Rozdanie?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise 5

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej