„Hotel Paradise 5”: Sevag w końcu zdradził, czy ma dziewczynę!

11 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Niedawno zwycięzca 5. edycji Hotel Paradise opublikował w sieci zdjęcie, na którym trzyma za rękę tajemniczą kobietą. Fani od razu zaczęli podejrzewać, że Sevag w końcu się zakochał. Były uczestnik reality-show zdradził, jaka jest prawda.

Hotel Paradise 5

Hotel Paradise to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych randkowych reality-show. Już 29 sierpnia na ekranach pojawi się 6. edycja, a w niej kolejni nowi uczestnicy walczący o nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych.

Chociaż fani reality-show wyczekują, aż na antenie pojawią się nowe odcinki Hotel Paradise, nie zapominają o byłych uczestnikach i śledzą ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Większość byłych mieszkańców rajskiego hotelu aktywnie prowadzi swoje profile i pokazuje, jak wygląda ich życie po programie.

Zobacz także: Zmiany w 6. edycji Hotel Paradise.

Jednym z najbardziej lubianych uczestników zakończonej niedawno 5. edycji Hotel Paradise był między innymi Sevag Formella. Ostatnio sporo zainteresowania wzbudza jego życie uczuciowe. Zwycięzca reality-show w końcu przyznał, czy faktycznie jego serce jest już zajęte.

Kim jest dziewczyna Sevaga z Hotel Paradise?

Po tym, jak kilka dni temu Sevag opublikował na swoim profilu romantyczne zdjęcie, na którym trzyma za rękę tajemniczą kobietę, internauci zaczęli podejrzewać, że uczestnik ostatniej edycji Hotel Paradise w końcu odnalazł swoją drugą połówkę i zalewali go pytaniami o nową partnerkę. Zwycięzca reality-show w końcu odniósł się do całej sprawy na swoim Instagramie.

„Co drugie pytanie to jest, czy mam dziewczynę, albo czy jestem w związku”– zaczął Sevag

Zwycięzca 5. edycji Hotel Paradise potwierdził, że jego serce faktycznie jest zajęte.

„Odpowiadając na pytanie, tak, jestem w związku mam dziewczynę” – zdradził

Poza tym, że Sevag potwierdził, że faktycznie ma dziewczynę, nie zdradził swoim obserwatorom, kim jest, ani jak wygląda jego wybranka.

Czy były mieszkaniec rajskiego hotelu zmieni zdanie i opowie coś więcej swoim fanom? Być może przekonamy się z czasem.

źródło: Instagram Sevaga z Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej