“Hotel Paradise 6”: Znamy datę premiery nowej edycji! Szykuje się wielka zmiana!

20 lipca 2022
Przez: : M.S.

Już niebawem fani randkowego reality-show będą mogli cieszyć oko kolejnym sezonem programu. Nowa edycja ich ulubionej produkcji pojawi się w jesiennej ramówce stacji TVN7. Znamy już datę premiery Hotelu Paradise 6!

Hotel Paradise 6

Niewątpliwie, Hotel Paradise to jeden z najchętniej oglądanych reality-show w naszym kraju. Randkowy program od samego początku wzbudza w widzach wiele emocji. Gospodynią reality-show jest Klaudia El Dursi. Uczestnicy programu przez kilka tygodni mieszkają w hotelu i aby przetrwać muszą połączyć się w pary. Co tydzień odbywa się Rajskie Rozdanie, podczas którego odpada jedna osoba, która pozostanie bez partnera. W hotelu pojawiają się również nowi uczestnicy, którzy chcąc pozostać w hotelu muszą przekonać do siebie osoby płci przeciwnej.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia El Dursi bez stanika

Hotel Paradise emitowany jest w stacji TVN7 od 2020 roku i doczekał się już emisji 5. edycji. Zwycięzcami ostatniego sezonu zostali Wiktoria i Sevag, którzy stworzyli w programie parę przyjacielską i zaskarbili sobie sympatię pozostałych mieszkańców hotelu.

Kiedy premiera 6. edycji Hotelu Paradise?

Niebawem stacja wyemituje kolejny 6. sezon randkowego reality-show. Warto wspomnieć, że kolejna edycja programu nagrywana była już kilka miesięcy temu, zatem od czasu powrotu do Polski uczestników Hotelu Paradise 6 minęło już wiele czasu. Widzowie będą mieli okazję poznać ich dopiero po wakacjach.

ZOBACZ TAKŻE: Które pary są razem po Hotelu Paradise 5?

6. edycja Hotelu Paradise podobnie jak piąta odbywać się będzie w Panamie. Niezmiennie, prowadzącą show nadal będzie niezastąpiona Klaudia El Dursi. Jak podaje portal wirtualnemedia, premiera 6. edycji Hotelu Paradise odbędzie się jeszcze w sierpniu! Pierwszy odcinek owego sezonu randkowego reality-show wyemitowany zostanie 29 sierpnia o godzinie 20:30 w stacji TVN7.

Co więcej, produkcja ma dla fanów programu bardzo dobrą wiadomość. Poprzednia edycja Hotelu Paradise emitowana była od poniedziałku do czwartku, natomiast nowy sezon pojawi się na szklanych ekranach aż pięć razy w tygodniu. Bowiem Hotel Paradise 6 emitowany będzie od poniedziałku do piątku.

Kto nie może się doczekać kolejne odsłony Hotelu Paradise?

Źródło: wirtualnemedia, Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej