„Hotel Paradise 5”: Wiemy, gdzie zamieszkają uczestnicy! Ta willa to istny raj na ziemi! [ZDJĘCIA]

25 stycznia 2022
Przez: : M.J

Już pod koniec lutego 2022 roku startuje 5. sezon reality-show Hotel Paradise. Za każdym razem produkcja stawała na wysokości zadania i znajdowała iście rajskie miejsca, w których nagrywane były poszczególne edycje. Jak się okazuje, kolejne sezony również będą kręcone w iście rajskich warunkach. Zobaczcie, gdzie zamieszkają uczestnicy nowej edycji!

Hotel Paradise 5

Można śmiało powiedzieć, że reality-show Hotel Paradise stał się już flagową produkcją stacji TVN. Pierwsza edycja zagościła na naszych ekranach 24 lutego 2020 roku. Jak pamiętamy, dwa pierwsze sezony nagrano na Bali. Kolejno produkcja przeniosła się na rajski Zanzibar, gdzie powstała edycja numer 3 i 4.

Przez 4. sezony poznaliśmy mnóstwo uczestników, którzy spragnieni wrażeń zgłaszali się do programu. Przypomnijmy, że Hotel Paradise kolejno wygrywali: Marietta i Chris, Ata i Artur, Basia i Krystian oraz Sara i Michał.

Zobacz także: Zasady programu Hotel Paradise.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że 5. edycja reality-show prawdopodobnie tym razem będzie nagrywana w Ameryce Środkowej, a dokładniej w Panamie.

Zobacz także: Nowa edycja Hotelu Paradise odbędzie się w rajskim miejscu!

Jak się okazuje, nasze przypuszczenia okazały się prawdą. Co więcej, wiadomo również jak wygląda miejsce, w którym na kilka tygodni zamieszkają uczestnicy piątej i kolejnych edycji. Zobaczcie zdjęcia, bo to istny raj na ziemi.

Gdzie nagrano Hotel Paradise 5?

Tym razem produkcja reality-show postanowiła zatrzymać się na dłużej w hotelu Pedasi Ocean Properties, który znajduje się nad samym brzegiem oceanu. W mediach społecznościowych znaleźliśmy oficjalny profil hotelu, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak się prezentuje w całości. Miejsce zachwyca nie tylko przepięknymi widokami, ale również wrażenie robi sam budynek. Jak w każdej edycji i tym razem uczestnicy będą mogli korzystać z prywatnego basenu i pięknego palmowego ogrodu z widokiem na wybrzeże.

Hotel Paradise 5
Hotel Paradise 5 z lotu ptaka.
Hotel Paradise 5
Basen w Hotelu Paradise.
Hotel Paradise 5
Widok z jednej z sypialni.
Hotel Paradise 5
Widok z Hotelu Paradise 5.

Czy 5. edycja przebije poprzednie? O tym przekonamy się już niebawem. Jedno jest pewne, emocje będą gwarantowane!

Jak Wam się podoba nowa miejscówka?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise / Pedasi Ocean Properties

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej