“Hotel Paradise 6”: Angelika i Mikołaj są parą po programie? Znamy prawdę!

23 listopada 2022
Przez: : M.S.

Angelika i Mikołaj nie tworzyli pary w programie, jednak łączyła ich nić sympatii, o co zresztą zazdrosny był Dave, ówczesny partner mieszkanki hotelu. Po programie internauci dopatrzyli się romansu Angeli i Mikiego. Była uczestniczka 6. edycji Hotelu Paradise skomentowała te doniesienia. Co łączy ją ze zwycięzcą randkowego reality-show?

Angelika i Mikołaj w Hotelu Paradise 6

Angelika w programie najpierw tworzyła relację z Adamem i wydawać się mogło, że ich znajomość z odcinka na odcinek rozwija się coraz bardziej. Niestety, w kocu pomiędzy partnerami doszło do ostrej kłótni, a wtedy w programie pojawił się Dave, który od początku nie krył oczarowania piękną mieszkanką hotelu. Angelika rozstała się z Adamem i zaczęła relację w owym uczestnikiem.

Z dnia na dzień znajomość Angeliki i Dave rozwijała się coraz lepiej. Para zaczęła okazywać sobie coraz więcej czułości, a Dave nie krył zazdrości wobec swojej partnerki. Często denerwowało go to, że Angela ma świetny kontakt z Mikołajem. Ostatecznie parze udało się dotrzeć do półfinału programu i zajęli trzeci miejsce w 6. edycji Hotelu Paradise.

Mikołaj natomiast początkowo tworzył parę z Hanią. Uczestnicy od razu wpadli sobie w oko i przez pierwsze tygodnie w programie stanowili jedną z najmocniejszych par. Po kilku większych konfliktach, Hania i Mikołaj rozstali się. Uczestnik chwilowo był w relacji z Klaudią, jednak szybko zmienił ją na Monikę. Od tego czasu Miki i Monia byli nierozłączni, ich mocna relacja doprowadziła ich do finału, a byli mieszkańcy hotelu zdecydowali o ich wygranej.

Angelika i Mikołaj są parą po programie?

Po programie niestety zarówno drogi Mikołaja i Moniki, jak i Angeliki i David się rozeszły. Internauci natomiast zaczęli podejrzewać, że Miki i Angela spotykają się po programie i ukrywają swój związek.

W rozmowie z cozatydzień.pl, Angelika wyjawił, jaka jst prawda na temat relacji z Mikołajem. Uczestniczka 6. edycji hotelu Paradise zaprzeczyła tym plotkom i zapewniła, że nie jest w związku z Mikim:

“Nie, nie spotykamy się. Nie wiem skąd te plotki się wzięły, ale nie jestem z Mikołajem w związku”

W sieci pojawiły się również spekulacje na temat tego, że Angela ma nowego chłopaka, który jest łudząco podobny do Mikołaja. Również i tym razem okazało się, że niewiele ma to wspólnego z prawdą:

“Nie, obecnie z nikim się nie spotykam. Chyba chciałabym, ale na ten moment jestem singielką” – wyznała Angelika.

Wierzyliście w to, że coś mogłoby być między Angeliką i Mikołajem?

ZOBACZ TAKŻE: Dawid i Anastazja są parą po programie?

Źródło: cozatydzien.pl, Instagram Angeliki/ Instagram Mikiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej