“Hotel Paradise 6”: Dawid i Anastazja są parą po programie? “Na pewno zauroczenie…”

22 listopada 2022
Przez: : M.S.

Dawid i Anastazja w programie tworzyli parę. Chociaż w hotelu piękna uczestniczka nie dawała szans swojemu partnerowi a rozwinięcie tej relacji, po programie wiele się zmieniło. Co łączy Anastazję i Dawida? Już wszystko jasne!

Anastazja i Dawid z Hotelu Paradise 6

Dawid i Anastazja tworzyli parę w 6. edycji Hotelu Paradise. Wcześniej piękna uczestniczka związana była z Igorem, który niespodziewanie opuścił program. Anastazja wówczas wciąż miała nadzieję, że jej były partner wróci do hotelu. Z Dawidem tworzyła relację przyjacielską i chociaż mężczyzna żywił do swojej partnerki ogromną sympatię, nie mógł liczyć na to, że ich znajomość przerodzi się w relację romantyczną.

Ostatecznie Anastazja na własne życzenie opuściła program, czym Dawidowi ciężko się było pogodzić. Po programie jednak ich znajomość rozwinęła się, co zdążyli zauważyć widzowie, którzy mieli nadzieję, że Dawid i Anastazja są razem.

Dawid i Anastazja są parą?

W rozmowie z reportera cozatydzien.pl Dawid opowiedział o swojej relacji z piękną Ukrainką. Wyznał, że Anastazja urzekła go swoją tajemniczością:

“W Anastazji urzekła mnie jej tajemniczość. Coś takiego, że jest jakby z boku, czuje się trochę niepewnie, może była zestresowana […] To otwieranie jej mnie w jakiś sposób urzekło. Lubię takie wyzwania. W przypadku Anastazji było tak, że musiałem zburzyć mur […] Też sytuacja w jej ojczyźnie wpływała na to, jak czuła się w tym hotelu”

Anastazja i Dawid są parą po programie? (Źródło: Instagram Dawida)

Uczestnik Hotelu Paradise wyznał także, co wówczas czuł do swojej partnerki. Wyjawił, że był zauroczony Anastazją:

“Myślę, że zakochanie to jest duże słowo. Na pewno zauroczenie jakieś było, bo była godna odkrycia. Po pierwszych rozmowach poczułem z nią więź, często opowiadając coś widziałem, że nie muszę kończyć zdania, bo ona wiedziała, o co chodzi. Myślę, że ta więź była też widoczna w konkurencjach czy zabawach”

Aktualnie hotelowa para ma bardzo dobry kontakt. Co więcej, Dawid zdradził, że pomiędzy nim, a Anastazją rozwija się relacja:

“Mamy dobry kontakt. Coś tam się rozwija, a może coś już się rozwinęło… Nie chciałbym za dużo zdradzać. Jeżeli ktoś jest ciekawy, to można nas śledzić. Rozumiemy się, dużo rzeczy sobie wyjaśniliśmy. Ta relacja bardzo fajnie nam się układa”

Zapytany o to, czy widzi szansę na związek z byłą uczestniczką Hotelu Paradise, nie zaprzeczył i zdradził, że istnieje taka szansa:

“Zawsze jakaś szansa jest albo ona już w jakimś stopniu się rozwija. Często się spotykamy […] Widać nas razem, więc to też już pokazuje, w którą stronę może to iść”

ZOBACZ TAKŻE: Monika z Hotelu Paradise 6 ma chłopaka!

Wierzyliście w to, że Dawid i Anastazja stworzą związek po programie?

Źródło: cozatydzien, Instagram Dawida z Hotelu Paradise 6

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej