„Hotel Paradise 6”: Była uczestniczka śpiewa piosenkę promującą nowy sezon programu! Wiemy która!

2 sierpnia 2022
Przez: : KS

Najnowsza 6. edycji programu Hotel Paradise zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem wszyscy fani randkowego reality show dowiedzą się, czy komuś udało się znaleźć miłość. Wiemy, kto śpiewa piosenkę, która będzie promować nowy sezon!

Hotel Paradise 6

O tym, że możemy spodziewać się kolejnej, szóstej edycji programu Hotel Paradise dowiedzieliśmy się zaraz po zakończeniu poprzedniej. Tajemnicą nie było, że przygody singli, którzy chcą znaleźć miłość, dobrze się bawić i wygrać pieniądze szybko powrócą na ekrany!

Przypomnijmy, że Hotel Paradise 5 wygrali Wiktoria i Sevag, którzy w ostatnim momencie programu rywalizowali z Laurą i Grzegorzem. Zwycięży podczas przejścia „ścieżką lojalności” nie zdecydowali się rzucić kulą. W związku z tym, mogli podzielić się wygraną w wysokości 100 tys. złotych. Mimo to, wszystko wskazuje na to, że ostatecznie nie udało im się stworzyć pary, a jedyne co ich łączy to przyjaźń.

Wiktoria i Sevag
Wiktoria i Sevag – zwycięzcy Hotel Paradise 5

Wszyscy fani randkowego programu TVN Siedem, będą mogli śledzić losy jego nowych uczestników już od 29 sierpnia 2022 roku.

Zobacz także: Kiedy premiera Hotel Paradise 6?

Kto śpiewa piosenkę z Hotel Paradise 6?

Coraz bliżej premiery 6. sezonu Hotel Paradise, producenci będą zdradzać więcej szczegółów na temat nadchodzącej edycji. Jedną z informacji, którą z fanami randkowego show podzielili się w pierwszej kolejności, jest to, kto zaśpiewa piosenkę promującą program.

Okazuje się, że piosenkę, która będzie towarzyszyć zarówno widzom, jak i uczestnikom Hotel Paradise 6 wykonuje uczestniczka jednej z poprzednich edycji. Mianowicie, utwór Rajska miłość specjalnie na tę okazję wykonała Nana Majos.

Oficjalna premiera piosenki, która promuje Hotel Paradise 6 będzie miała miejsce już 3 sierpnia! W związku z tym, możemy być pewni, że wkrótce poznamy więcej szczegółów o nadchodzącym sezonie randkowego programu TVN Siedem!

Jak oceniacie umiejętności wokalne Nany? Myślicie, że jej utwór może stać się hitem nadchodzącej edycji?

źródło: Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej