“Hotel Paradise 6”: Carma była kiedyś platynową blondynką! Uczestniczka reality-show kocha metamorfozy! [ZDJĘCIA]

24 września 2022
Przez: : M.J

Carma to jedna z nowych uczestniczek programu Hotel Paradise 6, która od razu zwróciła na sobie wzrok nie tylko mieszkańców rajskiego hotelu, ale i widzów. My dokładnie przyjrzeliśmy się życiu uczestniczki reality-show i jak się okazuje, choć obecnie jest brunetką, Carma kocha eksperymentować ze swoim wyglądem. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała!

Hotel Paradise 6

Hotel Paradise to program, który od wielu edycji cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów. W każdej z edycji poznajemy grono singli, którzy zgłaszają się do programu w różnych celach. Jedni chcą przeżyć przygodę życia i świetnie się bawić, inni mają nadzieję, że wśród grona innych singli znajdą swoją wymarzoną, drugą połówkę.

Hotel Paradise to gra, w której wszystkie chwyty dozwolone. By dojść do finału i powalczyć o nagrodę pieniężną należy na każdym Rajskim Rozdaniu mieć parę. Uczestnicy łączą się w pary – zakładając sojusze, decydując się na przyjacielską relację, bądź ze względu na coraz to mocniejsze, łączące ich uczucie. Kto wygra szóstą edycję? Tego dowiemy się już niebawem!

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise: Jak wygląda Pan Lektor? Po raz pierwszy pokazał twarz!

Jedną z nowych singielek, którą poznaliśmy w najnowszej, szóstej edycji jest Carma, a właściwie Camilla Hansen. 32-latka jest najstarszą uczestniczką reality-show w historii.

“Mówią na mnie Carma, mam 32-lata. Mieszkam w Polsce od 8. roku życia i pochodzę z Danii” – powiedziała o sobie na wstępie.

Jak się szybko okazało, Carma jeszcze przed programem znała się z Adamem, ale ich relacja, jak sami przyznali, była czysto koleżeńska.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise 6: Nowa uczestniczka to bliska znajoma Adama. Zostawi dla niej Angelikę?

Uczestniczka Hotelu Paradise 6
Carma z Hotelu Paradise 6

Metamorfozy Carmy z Hotelu Paradise 6

Obecnie Carma jest brunetką, o krótkiej fryzurze z grzywką. Uwagę zwraca swoją atrakcyjną sylwetką z kobiecymi kształtami. Jak się okazuje, uczestniczka programu Hotel Paradise uwielbia metamorfozy i w swoim życiu próbowała już różnych zmian w wyglądzie. Szczególnie mowa o fryzurach!

Przeglądając profil Carmy natraficie na zdjęcia, kiedy była platynową blondynką, a także kiedy miała czerwone, różowe oraz inne kolory włosów, o różnej długości, które bardzo zmieniały jej wygląd. Sami zobaczcie!

Jaki kolor według Was najbardziej pasuje Carmie? Myślicie, że zdołała daleko dojść w programie?

Źródło: Instagram Camilli Hansen

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej