„Hotel Paradise 6”: Nowa uczestniczka to bliska znajoma Adama. Zostawi dla niej Angelikę?

19 września 2022
Przez: : W.M.

W nowym odcinku Hotel Paradise do programu wejdzie kolejna dziewczyna. Jak się okazuje, nowa uczestniczka jest dobrą koleżanką Adama. Czy mężczyzna zostawi dla niej Angelikę?

Ostatnie Rajskie Rozdanie

W Hotelu Paradise emocje zaczynają sięgać zenitu. Nie wszyscy otrzymają szansę na udział w finale. Tylko dwie pary dostaną się do finałowego odcinka, a ścieżką lojalności przejdzie jedna, która zyska większą sympatię ze strony pozostałych uczestników.

W ostatnim odcinku Hotel Paradise odbyło się trzecie Rajskie Rozdanie, podczas którego po raz kolejny odpadła dziewczyna. Najbardziej zagrożone odpadnięciem z programu były Ewelina oraz Anastazja.

Tego wieczoru okazało się, że w skrzynce, którą wylosowała Angelika, była pusta kartka. Wcześniej Hania, wygrała konkurencję, dlatego nie brała udziału w Rajskim Rozdaniu. Jako pierwsza wybierała Szahira, która stanęła za plecami Piotra. Angelika zdecydowała, że kolejne dni spędzi w parze z Adamem, natomiast Anastazja wybrała Mikołaja. Nie zaskoczył także wybór Moniki, która położyła dłoń na ramieniu Grzegorza. Ostania wyboru dokonała Ewelina, która ostatecznie stanęła za Piotrem. Uczestnik wybrał jednak Szahirę, tym samym Ewelina jako kolejna odpadła z Hotel Paradise.

Zobacz także: Zaskakujące Rajskie Rozdanie.

Adam będzie w parze z nową uczestniczką?

Po ostatnim Rajskim Rozdaniu widzowie oglądać mogli zapowiedź nowego odcinka Hotel Paradise. Okazuje się, że w poniedziałkowym odcinku reality-show do mieszkańców hotelu dołączy nowa uczestniczka.

Z informacji, które przekazują internauci wynika, że nazywa się Carma i jest ona dobrą znajomą Adama. Co więcej, uczestnik na początku nawet nie przyznał się, że zna nową uczestniczkę i udawał przed pozostałymi mieszkańcami.

„Adaś już zadowolony ze jego koleżanka weszła do hotelu hihi”

Żenada jak Adam udaje, że nie poznał Carmy. To pokazuje jak gra w hotelu i przed innymi uczestnikami. Oni w busie się zastanawiają co to za dziewczyna, a on pali głupa😂 zresztą nie tylko z tym pali głupa” – komentują internauci

Czy Adam, które aktualnie jest w parze z Angeliką, zostawi ją dla Carmy? Nowy odcinek Hotel Paradise już dzisiaj o godz. 20:35 na antenie TVN.

źródło: Profil Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej