„Hotel Paradise 6”: Hania pokazała, jak wyglądała przed zabiegami

18 września 2022
Przez: : W.M.

Hania jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji Hotel Paradise. Nie da się ukryć, że jej uroda zwraca uwagę nie tylko programowych mężczyzn, ale także widzów. Okazuje się, że Hania z Hotel Paradise jakiś czas temu zdecydowała się nieco ingerować w wygląd swojej twarzy, Uczestniczka reality-show pochwaliła się zdjęciem, na którym pokazała, jak wyglądała przed zabiegami,

Hotel Paradise

Nowy sezon Hotel Paradise rozkręca się z odcinka na odcinek. Uczestnicy, którzy zamieszkali w rajskim hotelu, sprawiają, że w programie nie brakuje intryg, spiskowania i wybornej gry. Do finału ostatecznie trafią tylko dwie pary, z czego tylko jedna będzie miała szanse wygrać nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych. Jak ostatecznie zostanie podzielona ta kwota, zdecyduje lojalność partnerów.

Niedawno z programem pożegnali się między innymi Wiktoria, Igor i Ewelina, ale do mieszkańców co jakiś czas dołączają także nowi uczestnicy, którzy mają nieco utrudnione zadanie, aby zaskarbić sympatię pozostałych mieszkańców i pozostać w Hotelu Paradise.

Zobacz także: Rajskie rozdanie. Ewelina odpadła z programu.

Kto ostatecznie wygra 6 edycję Hotel Paradise? Tego tym dowiemy się dopiero za kilka tygodni, kiedy stacja wyemituje finałowy odcinek reality-show.

Hania z Hotel Paradise kiedyś

Jedną z najbardziej barwnych uczestniczek nowej edycji Hotel Paradise jest między innymi Hania Balcerzak. 23-latka zamieszkała w rajskim hotelu już pierwszego dnia i niemal od razu stworzyła silną parę z Mikołajem.

Hania Hotel Paradise 6

Na co dzień Hania mieszka w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie pracuje w salonie kosmetycznym, a także butiku. Jak sama zdradziła, jej marzeniem jest stworzenie własnego imperium kosmetycznego.

Hania podobnie jak pozostali uczestnicy Hotel Paradise 6 aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Chociaż Balcerzak nie może jeszcze zdradzać informacji o tym, jak potoczyły się jej losy w programie, często odpowiada na liczne pytania swoich obserwatorów.

Ostatnio Hania postanowiła podzielić się z nimi zdjęciem, na którym pokazała, jak wyglądała przed zabiegami.

Kochani tak wyglądała moja twarz i usta przed wszystkimi zabiegami” – napisała

Hania z Hotel Paradise kiedyś

Widać różnicę?

źródło: Instagram Hanny Balcerzak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej