”Hotel Paradise 6”: Kiedy finał nowej edycji? Poznajcie datę!

25 września 2022
Przez: : M.J

Kiedy poznamy zwycięzców szóstej edycji reality-show Hotel Paradise? Kolejni uczestnicy zamieszkali w panamskim hotelu, aby przeżyć przygodę życia. Kiedy finał Hotel Paradise 6? Poznajcie datę ostatniego odcinka!

Szósta edycja Hotelu Paradise

Programy typu reality-show na dobre zagościły w ramówkach poszczególnych stacji. Jedną z najchętniej oglądanych produkcji jest Hotel Paradise, który w szybkim tempie zyskał rzeszę fanów.

Za nami już pięć edycji, podczas których nie brakowało emocji. Przypomnijmy, że do ostatniego odcinka dotrwają tylko dwie pary, spośród których reszta uczestników wskaże duet, który przejdzie po Ścieżce Lojalności.

ZOBACZ TAKŻE: „Hotel Paradise”: Na czym polega finał? Wyjaśniamy!

Na Ścieżce Lojalności do tej pory stanęło pięć par, jednak nie wszyscy zdecydowali się podzielić wygraną. Marietta i Chris, doszli razem do pola 100 tysięcy złotych, dzieląc się wygraną pół na pół. Ata i Artur, powtórzyli historię z poprzedniej edycji, wygrywając po 50 tysięcy złotych. Basia i Krystian zaskoczyli widzów. Krystian rzucił Złotą Kula na polu 100 tysięcy złotych. Finalista zachował się jednak bardzo honorowo, dzieląc wygraną na 4 finalistów: siebie, Basię, Bibi i Simona. Sara i Michał zaskoczyli jeszcze bardziej widzów. Dziewczyna rzuciła kulą na kwocie 90 tysięcy i tym samym zgarnęła wygraną tylko dla siebie. Ostatnią edycję wygrali Wiktoria i Sevag, którzy honorowo podzielili się wygraną.

ZOBACZ TAKŻE: Była uczestniczka „Hotelu Paradise” została damą w programie stacji TTV!

Kiedy finał Hotel Paradise 6?

Szósta edycja pojawiła się na naszych ekranach 29 sierpnia 2022 roku. Tym razem odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35. Biorąc pod uwagę poprzednie edycje, które składały się z 60 odcinków, wiele wskazuje na to, że w finał Hotel Paradise 6 zobaczymy 22 listopada 2022 roku (jeżeli wszystkie odcinki będą emitowane zgodnie z planem).

Tym samym przed widzami jeszcze sporo emocji.

Oglądacie Hotel Paradise?

Źródło: Wikipedia / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej