Była uczestniczka „Hotelu Paradise” została damą w programie stacji TTV! [ZWIASTUN]

16 września 2022
Przez: : M.J

Ania Adamczyk, którą widzowie poznali w pierwszej edycji programu Hotel Paradise nie daje o sobie zapomnieć. Już w piątek 16 września zobaczymy byłą uczestniczkę randkowego reality-show w hicie stacji TTV. Jak sobie poradzi na wsi? Zobaczcie zwiastuny!

Ania Adamczyk w programie Hotel Paradise

Można śmiało powiedzieć, że Ania Adamczyk była jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w pierwszej edycji Hotelu Paradise, a nawet ze wszystkich dotychczasowych sezonów. Drobna blondynka z impetem weszła do programu i od samego początku nie ukrywała swojego ognistego temperamentu.

ZOBACZ TAKŻE: Ania z „Hotel Paradise” nieźle namiesza? Internauci nie szczędzą jej mocnych słów!

Przypomnijmy, że Ania, będąc wówczas w parze z Mattem dotarła naprawdę daleko. Niemniej jednak ostatecznie nie udało się im wygrać programu, bo główna nagroda powędrowała w ręce Marietty Witkowskiej i Chrisa. Choć cały czas można “śledzić” Anię na jej profilu w mediach społecznościowych, to mogliśmy ją również zobaczyć w programie, który emitowany był na jednym z kanałów stacji TVN pt. One Night Squad.

ZOBACZ TAKŻE: Ania Adamczyk bez stanika! Zrobiło się naprawdę gorąco!

Tym razem Adamczyk zdecydował się na udział w reality-show Damy i wieśniaczki, które jest jednym z hitów stacji TTV. Jak poradzi sobie na wsi?

Ania Adamczyk w Damach i wieśniaczkach

Damy i wieśniaczki jest to cykl programów, w których dwie kobiety z dwóch różnych światów zamieniają się miejscami zamieszkania. Podczas trzech dni damy oraz kobiety z prowincji spróbują odmiennych warunków życia, przez co nie brakuje w tym reality-show wyraźnych kontrastów oraz emocji, których doświadczają uczestniczki z obu stron.

Jak się okazuje, to właśnie Ania Adamczyk została tytułową Damą.

“W najbliższym odcinku „Dam i wieśniaczek” @ania.adamczyk_ będzie próbowała wprowadzić własne zasady pracy na gospodarstwie w Turowoli, ale… łatwo nie będzie! 👩‍🌾”

Post pojawił się również na oficjalnym profilu programu Hotel Paradise. Odcinek z udziałem byłej uczestniczki randkowego reality-show zostanie wyemitowany już 16 września o 22:00 w TTV. Musimy jeszcze dodać, że znając ognisty temperament Ani możemy się spodziewać wybuchowych emocji!

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej