“Hotel Paradise 6”: Nowa uczestniczka Anastazja oczarowała widzów! Internauci nie mogą wyjść z zachwytu!

14 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Przed nami kolejna edycja uwielbianego przez widzów reality-show Hotel Paradise 6. W szóstej edycji zobaczymy nowy skład, a w nim piękną Anastazję. Zobaczcie, bo jeszcze przed emisją oczarowała widzów!

Hotel Paradise 5

Za nami piąta edycja Hotelu Paradise 5. Jak zwykle produkcja zadbała o to, by nie mogliśmy się nudzić. Do wielkiego finału dotarli Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz. Decyzją pozostałych uczestników Rajską Ścieżką przeszła pierwsza z par. Wiki i Sevag bardzo się przyjaźnili, w związku z czym żadne z nich nie zdecydowało się na rzut Złotą Kulą, przez co wygraną podzielili się po połowie.

W ostatniej edycji widzowie jak zwykle byli świadkami gry uczestników, przyjaźni i miłości, które zawiązywały się w programie ale również kłótni i spięć między uczestnikami, którzy spędzali ze sobą 24 godziny na dobę.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise 5: Sevag w końcu zdradził, czy ma dziewczynę!

Sevag i Wiktoria z Hotelu Paradise 5
Sevag i Viki z Hotelu Paradise 5

Anastazja z Hotelu Paradise 6

W szóstej edycji poznamy grono nowych uczestników, którzy zawalczą o wielki finał. Wśród nich będzie między innymi Anastazja, która jest Ukrainką o polskich korzeniach. Do naszego kraju przyjechała pięć lat temu na studia, po czym postanowiła zostać tu na stałe. Pracuje jako Social Media Manager, w salonie piękności oraz bardzo aktywnie prowadzi swój profil na TikToku, który obserwuje obecnie ponad 400 tysięcy osób.

Uwielbia sport i ludzi. Sama o sobie uważa, że jest niezwykle kontaktowa, a ponadto lubi gdy dużo się dzieje. Do programu zgłosiła się z nadzieją na znalezienie prawdziwej miłości, bo jak uważa, nie ma w niej szczęścia. Interesują ją tylko związki na stałe a nie przelotne romanse.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise 6: Poznajcie pierwszą uczestniczkę! Podbije męskie serca?

Co więcej, internauci oczarowali się od razu urodą pięknej uczestniczki Hotelu Paradise 6. W komentarzach zwracają uwagę na jej naturalną urodę, koło której nie da się przejść obojętnie:

“Ładna, naturalna i kobieca. Oby więcej takich dziewczyn brali do tego typu programów zamiast kolejnej lali, zdjętej prosto z taśmy produkcyjnej.”

“Prześliczna dziewczyna😍😍”

“Dobrze jej z oczu patrzy”

“Ale ładna dziewczyna ! ❤️”

A Wam, jak podoba się nowa uczestniczka Anastazja?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej