”Hotel Paradise 6”: Rajskie Rozdanie! Która z dziewczyn pożegnała się z programem?

30 września 2022
Przez: : M.J

Uczestnicy Hotelu Paradise mają zaledwie kilka dni, aby nawiązać relacje, które pozwolą im przetrwać kolejne Rajskie Rozdania. W tym tygodniu to panowie byli bezpieczni, co oznaczało, że jedna z dziewczyn pożegnała się z programem. Kto odpadł z Hotelu Paradise? Zdecydowanie nie brakowało zaskoczeń.

Ostatni tydzień w Hotelu Paradise 6

W ostatnim tygodniu w panamskim hotelu wydarzyło się naprawdę sporo. Dawid, który związany jest z Anastazją, coraz częściej mówił o zmianie pary. Grzegorz, który od pewnego czasu jest w parze z Moniką coraz śmielej spędzał czas z Magdą, która najwyraźniej wpadła mu w oko. Carma, która starała się dogadać z Adamem musiała zmienić swoją grę, gdyż do Hotelu Paradise wszedł Marek, który wyeliminował Adama z programu.

Dejv jasno deklarował, że chce być z Angeliką, jednak coraz częściej podkreślał, że w jego kręgu zainteresowań jest również Anastazja. Natomiast Mikołaj coraz śmielej mówił, że jest zmęczony aferami z Hanią w roli głównej, jednak nadal przy niej trwał.

To jednak nie wszystko. Magda dostała Szansę od raju, natomiast Carma dostała szansę rozmowy z trzema wybranymi mężczyznami tuż przed Rajskim Rozdaniem. Wiele wskazywało na to, że w najgorszej sytuacji jest właśnie Carma, jednak czy aby na pewno?

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące Rajskie rozdanie! Ten uczestnik sam zdecydował o swoim odejściu!

Wyrocznia

Przed każdym Rajskim Rozdaniem mieszkańcy panamskiego hotelu mają okazję zadać jedno pytanie prowadzącej program – Klaudii El Dursi. Odpowiedzi Rajskiej Wyroczni nie dla każdego okazały się przyjemne. Dawid dowiedział się, że Anastazja nie chce budować z nim nic więcej poza przyjacielską relacją. Grzesiek dowiedział się, że Monika mu ufa, natomiast Hania dowiedziała się, że Mikołaj myślał o zmianie pary.

ZOBACZ TAKŻE: „Hotel Paradise 6”: Magda przeszła sporą metamorfozę. Nie uwierzycie, jak wyglądała kiedyś

Zdecydowanie Hania nie spodziewała się takiej odpowiedzi, co przed samym Rajskim Rozdaniem spowodowało, że zaczęła obawiać się o swój dalszy los w programie. Co więcej, tuż przed dokonaniem wyboru dziewczyna wspomniała Mikiemu, że nie wejdą w nowy tydzień jako para, którą tworzyli niemal od samego początku.

Kto odpadł z Hotelu Paradise 6?

Zanim dowiedzieliśmy się jednak , która z dziewczyn opuściła Hotel Paradise Magda otworzyła swoją Szansę od Raju, w której był IMMUNITET. Tym samym Rajskie Rozdanie rozpoczęło się od wyboru Magdy, a był nim Marek. Kolejna wybierała Angelika, która bez zaskoczenia stanęła za Dejvem. Następna była Monika, która stanęła za plecami Grzesia. Anastazja wybrała Dawida. Przyszła kolej na Hanię, która pomimo wcześniejszych zapewnień wybrała jednak Mikołaja. Ostatnia była Carma, która podeszła również do Mikołaja. Tym samym to właśnie do niego należała decyzja, która z dziewczyn spędzi kolejny tydzień w Hotelu Paradise, a która pojedzie do domu. Decyzją Mikiego Hotel Paradise opuściła Carma. 

Zaskoczeni takim wyborem Mikołaja?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej