„Hotel Paradise”: 6 sezon już jesienią. Czy będą kolejne edycje?

26 lipca 2022
Przez: : W.M.

Reality-show Hotel Paradise to wyjątkowo lubiany program, który od kilku lat emitowany jest na platformie player.pl oraz antenie TVN7. Już niedługo rozpocznie się emisja 6 sezonu, a widzowie zastanawiają się, czy produkcją zdecyduje się także na kolejne edycje.

Hotel Paradise

Hotel Paradise to program na oparty amerykańskim formacie. Pierwszy polski sezon pojawił się na antenie TVN7 w 2020 roku i szybko zyskał grono wiernych odbiorców. Reality-show, w którym uczestnicy łączą się w pary, aby przetrwać i nie odpaść z rywalizacji, od początku wzbudzał także sporo kontrowersji.

Uczestnicy przez cały okres pobytu w rajskim hotelu nie mają kontaktu z bliskimi ani dostępu do telefonów komórkowych. Co kilka dni w Hotelu Paradise odbywają się eliminacje. Podczas Rajskich rozdań mieszkańcy dobierają się w pary, a osoba, która pozostanie bez partnera, musi pożegnać się z programem i opuścić Hotel Paradise.

Główną nagrodą dla pary, która w finale otrzyma możliwość przejścia Ścieżką Lojalności, jest 100 tys. zł., jednak o tym, jak zostaną podzielone pieniądze, zdecyduje ich lojalność.

Kolejne sezony Hotel Paradise

Program od samego początku prowadzi Klaudia El Dursi, która zdaniem fanów reality-show świetnie sprawdza się w tej roli. Dwie pierwsze edycje nagrywane były na Bali, natomiast w trzecim oraz czwartym sezonie uczestnicy przebywali w hotelu na Zanzibarze.

Kilka miesięcy temu zakończyła się emisja 5. edycji, która tym razem przeniesiona została do Panamy i tam też przebywać będą uczestnicy najbliżej edycji, która pojawi się na antenie już jesienią.

Zobacz także: Zmiany w 6 sezonie Hotel Paradise. Kiedy premiera?

Mimo różniącej się popularności poszczególnych sezonów reality-show Hotel Paradise wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. Dla porównania 1. edycja programu zanotowała średnią oglądalność na poziomie 704 tys. widzów, natomiast ostatnia zanotowała spadek do 428 tys. widzów.

Mimo wszystko Hotel Paradise wciąż ma grono fanów, którzy chętnie zasiadają przed telewizory i śledzą losy uczestników programu.

„Hotel Paradise” uplasował się również w top 3 najlepiej pozyskujących formatów w serwisie tej wiosny. „Hotel Paradise” niezmiennie utrzymuje pozycję lidera w kategorii reality oraz szerzej – w całej grupie programów rozrywkowych wiosennej ramówki. Z sezonu na sezon format zyskuje na popularności, a najnowszy sezon „Hotelu” wystartował nawet z wyższego poziomu niż sezon 4.” – poinformował nadawca.

Czy widzowie mogą liczyć na to, że powstanie także 7 i 8 edycji programu? Jak informują wirtualnemedia.pl, ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta jednak zarówno Siódemka, jak i Golden Media Polska są zainteresowane realizacją kolejnych części reality-show, a uzależnione to będzie od wyników oglądalności szóstej edycji, która pojawi się w jesiennej ramówce stacji.

źródło: wirtulanemedia.pl/ Instagram HP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej