„Hotel Paradise 6”: Szahira odpadła z programu. Widzowie są wściekli. Jeszcze wróci?

23 września 2022
Przez: : W.M.

W poprzednim odcinku Hotel Paradise nowi uczestnicy musieli wytypować trzy osoby, które ich zdaniem nie stworzą w hotelu żadnej relacji. Ostatecznie w głosowaniu pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu z programem musiała pożegnać się Szahira. Widzowie nie dowierzają w taki obrót spraw. Czy Szahira wróci do Hotelu Paradise?

W Hotelu Paradise z każdym odcinkiem dzieje się coraz więcej, Uczestnicy rozumieją, że program to gra i ten, kto dojdzie do finału, może wygrać nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych. W ostatnich dniach z programem musieli pożegnać się między innymi Igor oraz Ewelina, ale w rajskim hotelu pojawili się także nowi uczestnicy Camilla, która okazała się bliską znajomą Adama, Dawid, a także David.

Niedługo później nowi uczestnicy postawieni zostali przed sporym wyzwaniem. To właśnie oni musieli wytypować trzy osoby, które w ich opinii mają najmniejsze szanse na stworzenie relacji w Hotelu Paradise. Zadanie było wyjątkowo trudne, lecz ostatecznie Camilla, Dawid i Dawid wytypowali Szahirę, Hanię, a także Grzegorza. Ostateczna decyzja należała do pozostałych mieszkańców i najwięcej głosów otrzymała Szahira, co oznaczało, że to ona musiała pożegnać się z Hotelem Paradise.

Zobacz także: Nieoczekiwane odejście z programu Szahiry.

Szahira wróci do Hotel Paradise?

Niespodziewane odejście z programu Szahiry wywołało wśród pozostałych mieszkańców nostalgiczny nastrój. W międzyczasie Angelika i Adam przeprowadzili kolejną rozmowę, która nie zakończyła się dla nich porozumieniem. Kolejna sprzeczka uczestników prawdopodobnie przekreśliła ich dalszą przyszłość w programie.

Widzowie, nie są zadowoleni z odejścia jednej z najsympatyczniejszych uczestniczek programu i mają nadzieję, że Szahira wróci do Hotelu Paradise. Pojawiają się także komentarze, dlaczego osoby, które są najkrócej w programie i nie znają dobrze pozostałych mieszkańców, oceniają, które osoby nie zbudują w programie trwałej relacji.

„Wrocisz Szahirko😍😍😍 Czekamy”

„Szahira musi wrócić”

„Szkoda Szakiry😢 Oby wróciła”

„Mam nadzieję że wróci i otworzą się z Piotrem na tą relacje”

W nowym odcinku mieszkańców czeka Rajskie Rozdanie. Kto tym razem odpadnie z Hotel Paradise?

Co myślicie o odejściu z programu Szahiry?

źródło: Profil HP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej