“Hotel Paradise 6”: Nieoczekiwane odejście najsympatyczniejszej uczestniczki i rozstanie najmocniejszej pary!

22 września 2022
Przez: : M.S.

W ostatnim odcinku Hotelu Paradise 6 naprawdę sporo się wydarzyło! Z programem pożegnała się jedna z uczestniczek, a jedna z najmocniejszych par zdecydowała się na rozstanie!

Z Hotelu Paradise odpadła ulubienica widzów!

Nie da się ukryć, że prawdziwa gra w Hotelu Paradise już się zaczęła. W ostatnim czasie uczestnicy przekonali się, że program bywa nieprzewidywalny i każdy z nich może opuścić go w każdej chwili. Przed ostatnim Rajskim Rozdaniem z hotelem pożegnał się Igor, natomiast podczas eliminacji z programu odpadła Ewelina.

Od tego czasu w hotelu pojawiła się trójka nowych uczestników. Najpierw do programu weszła Camilla, która okazała się bliską koleżanką Adama. Następnie w willi pojawił się Dawid, a niedługo po nim do program wszedł David.

Zdecydowanie ten ostatni wywarł na damskiej części mieszkańców największe wrażenie. Szczególnym zaskoczeniem dla widzów mogła być reakcja Hani, która wyznała Szahirze, że nowy uczestnik wywarł na niej piorunujące wrażenie. Także Angelika nie kryła swojego oczarowania Davidem. Nowy uczestnik jednak wyznał, że spodobały mu się trzy dziewczyny: Monika, Angelika i Anastazja.

Nowi uczestnicy dostali od produkcji spory przywilej, bowiem mieli oni wytypować trzy osoby, które ich zdaniem nie mają szansy na stworzenie relacji w Hotelu Paradise. Dawid, Camilla i David nie mieli łatwego zadania i ostatecznie zdecydowali, że takimi osobami są Szahira, Hania oraz Grzegorz. Najwięcej głosów od pozostałych mieszkańców hotelu dostała Szahira i to ona musiała opuścić program. Z taką decyzją nie mogła pogodzić się Hania, która traktowała Szahire jak siostrę.

ZOBACZ TAKŻE: Szahira ważyła 93 kg!

Rozstanie Angeliki i Adama

Po odejściu Szahiry w hotelu zapanowała bardzo smutna atmosfera. Hania i Angelika nie mogły opanować emocji i cały wieczór przepłakały. Ponadto, Adam przeprowadził poważną rozmowę ze swoją partnerką,. Niestety konwersacja nie skończyła się porozumieniem, a wręcz przeciwnie, doszło do sprzeczki pomiędzy partnerami. Rano podczas śniadania Angelika i Adam ponownie się pokłócili, a dziewczyna wyznała później Hani, że musi zmienić parę.

Wiele wskazuje na to, że ta relacja to już przeszłość, tym bardziej, że Angeliką poważnie zainteresował się nowy uczestnik David.

Nie da się ukryć, że szykuje się dość ciekawe Rajskie Rozdanie…

Źródło: tvn7, Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej