„Hotel Paradise 7”: Mallu trafiła do szpitala! Zdjęcia jej twarzy wywołują ciarki na ciele

19 października 2023
Przez: : M.J

Karolina „Mallu” Majewska nie ma ostatnio dobrego czasu. Po tym jak zszokowała widzów swoim odejściem z Hotelu Paradise, teraz na Instagramie pokazała szokujące fotografie. Okazuje się, że przez ostatnie problemy zdrowotne prawdopodobnie dostała zakażenia organizmu, co skutkowało sporą opuchlizną na twarzy.

Mallu w Hotel Paradise 7

Karolina Majewska, która dała się poznać widzom Hotelu Paradise jako Mallu, zagościła w progach kolumbijskiej willi już w pierwszym odcinku. Niemal od samego początku weszła w relacje z Marvinem, która z biegiem czasu zaczęła przybierać charakter romantyczny.

Można śmiało powiedzieć, że byli oni razem ulubieńcami widzów. Wiele osób trzymało za tę dwójkę kciuki i to właśnie ich widzieli na Ścieżce Lojalności. Niestety, ale nie wszystko ułożyło się tak jakby tego chcieli fani Hotelu Paradise.

Widzowie byli świadkami coraz częstszych kłótni Marvina i Mallu, co powodowało, że dziewczyna nie potrafiła odnaleźć się w programie. Po jednej z kłótni doszło do zaskakującego zwrotu akcji. Mimo że z ust Marvina i Mallu padły słowa “kocham Cię”, to nie powstrzymało to dziewczyny przed rezygnacją z programu.

ZOBACZ TAKŻE: “Hotel Paradise 7”: Tak kiedyś wyglądała Mallu! Aż trudno w to uwierzyć!

Mallu odeszła z Hotelu Paradise na własne życzenie, a niedługo po odcinku, kiedy widzowie musieli ją pożegnać podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Obecnie Karolina nie jest w najlepszej formie, a to, co jej się przytrafiło wywołuje ciarki na ciele.

ZOBACZ TAKŻE: „Hotel Paradise 7”: Marvin i Mallu są razem po programie? Uczestnicy zabrali głos

Karolina z Hotel Paradise 7 trafiła do szpitala

Uczestniczka siódmej edycji jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. To właśnie tam podzieliła się smutnymi wieściami.

„Kochani dostała jakiejś alergii przez noc i spuchły mi całe usta oraz źle mi się oddycha. Nie wiem skąd ja siły wezmę ale przez chorobę musiałam odwołać sesję, a jutro chciałam już iść do pracy, znowu coś” – przyznała pokazując zdjęcie spuchniętej twarzy.

Uczestniczka Hotel Paradise 7 trafiła do szpitala / fot. Instagram.

Niestety, ale domowe sposoby nie pomogły w uporaniu się z alergią. Ostatecznie Mallu zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalisty i tym samym trafiła do szpitala.

„Kochani jestem zmęczona, spuchnięta i źle mi się oddycha. Jestem w szpitalu. Czekam co dalej. Ostatnio walczyła z gorączką i chorobą i wzięłam leki różne, które może wywołały reakcję alergiczną”

Przyznała również, że jest w tym wszystkim sama. Dopiero szczegółowe badania wykażą, co tak naprawdę spowodowało tak sporą opuchliznę.

Uczestniczka Hotel Paradise 7 trafiła do szpitala / fot. Instagram.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Mallu szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił. Trzymamy kciuki i liczymy wkrótce na dobre informacje.

Uczestniczka Hotel Paradise 7 trafiła do szpitala / fot. Instagram.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej