“Hotel Paradise 7”: Tak kiedyś wyglądała Mallu! Aż trudno w to uwierzyć!

12 października 2023
Przez: : M.J

Karolina Majewska, czyli Mallu z siódmej edycji Hotelu Paradise na swoim Instagramie podzieliła się z internautami, co sądzi na temat medycyny estetycznej. Zdecydowała się także zestawić ze sobą dwa zdjęcia, na których wyraźnie widać, jak wielką przeszła metamorfozę w ciągu ostatnich lat. Możecie się zdziwić.

Karolina Majewska “Mallu” w Hotel Paradise 7

Siódma edycja Hotelu Paradise wystartowała pod koniec sierpni i z każdym odcinkiem wzbudza sporo emocji wśród widzów. Od samego początku w kolumbijskim hotelu zameldowała się Karolina Majewska, która od razu stworzyła parę z Marvinem Krucińskim.

Mallu i Marvin z biegiem czasu zaczęli uchodzić za jeden z najmocniejszych duetów w programie i zdecydowanie wzbudzili sympatię widzów.

Fani “Hotelu Paradise” chętnie udzielają się na profilach uczestników w mediach społecznościowych. Oni sami także mają stały kontakt z obserwatorami swoich profili. Niemal cały czas odpowiadają na pytania widzów, a także dzielą się swoimi przemyśleniami.

ZOBACZ TAKŻE: “Hotel Paradise 7”: Marvin i Mallu odpadną z programu? Sytuacja ma wstrząsnąć widzami

Tym razem Mallu zdecydowała się zdradzić, jaki ma stosunek do zabiegów medycyny estetycznej. Sama nie ukrywa, że niejednokrotnie z nich korzystała, a co więcej, zdecydowała się pokazać zdjęcia, jak zmieniła się w ciągu ostatnich lat. Możecie się nieźle zdziwić.

Niesamowita metamorfoza Mallu z Hotelu Paradise 7

Na profilu Karoliny pojawiło się jej zdjęcie z przeszłości. Widzimy na nim, że od zawsze lubiła zwracać na siebie uwagę swoim wizerunkiem, a jakiś czas temu była jeszcze blondynką.

“Co ja znalazłam” – podpisała wyraźnie rozbawiona.

Tak kiedyś wyglądała Mallu z Hotel Paradise 7 / fot. Instagram.

Kolejno w obszernym wpisie wyjawiła, jaki ma stosunek do zabiegów medycyny estetycznej.

“Jak sami wiecie ja nie ukrywam, że lubię medycynę estetyczną i korzystam z niej z miłą chęcią” – zaczęła.

Pod wpisem, w którym podkreśliła, że swojego czasu popadła w wiele kompleksów przez ogrom zdjęć pięknych dziewczyn w mediach społecznościowych, sama zapragnęła być jedną z nich. Zwróciła uwagę na bardzo ważny problem, który coraz częściej występuje wśród młodych kobiet odnośnie akceptacji samego siebie.

Mallu pokazała także zdjęcia sprzed i po zabiegach. Wyraźnie na nich widać, że zmienił się nie tylko rozmiar jej ust, ale także rysy twarzy.

“Mam nadzieję, że chociaż wy kochacie siebie za to, jakie jesteście a ja niedługo do was dołączę chociaż i tak moje rysy twarzy nie będą już takie same” – dodała na zakończenie.

Tak kiedyś wyglądała Mallu z Hotel Paradise 7 / fot. Instagram.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej