“Hotel Paradise 7”: Program znika z wiosennej ramówki!

24 grudnia 2022
Przez: : M.S.

Wiele wskazuje na to, że ulubiony program widzów nie pojawi się w wiosennej ramówce TVN7. Niestety, kolejna edycja ma pojawić się dopiero jesienią. Wiadomo natomiast w jakim miejscu będzie kręcony kolejny sezon Hotelu Paradise.

Hotel Paradise znika z TVN7!

Hotel Paradise to niewątpliwie jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w telewizji. Premiera pierwszego sezonu z randkowego reality-show miała miejsce 2,5 roku temu, a od tej pory wyemitowanych zostało aż sześć edycji. Można śmiało stwierdzić, że popularność programu nie maleje i nadal i cieszy się ogromną oglądalnością. Nic więc dziwnego, że produkcja nie rezygnuje z nagrywania kolejnych odcinków.

Stacja TVN7 już zapowiedziała, że na ekranach widzów pojawi się 7. edycja programu. Niezmiennie gospodynią reality-show będzie Klaudia El Dursi. Do tej pory program nagrywany był w trzech miejscach. Dwie pierwsze edycje miały miejsce na Bali, dwie kolejne na Zanzibarze natomiast 5 i 6. edycja odbywały się w Panamie. Tym razem uczestnicy zawitają do Kolumbii.

Finał ostatniego sezon odbył się ponad miesiąc temu, a widzowie już czekają na kolejną odsłonę programu. Niestety wiele wskazuje na to, że fani formatu będą musieli jeszcze trochę poczekać na premierę swojego ulubionego reality-show. Jak się bowiem okazuje 7. edycja Hotelu Paradise nie pojawi się w wiosennej ramówce, gdyż produkcja postawiła teraz na nowy program randkowy Prawdziwa Miłość, w którym pary biorące udział będą poddawane testom wykrywaczem kłamstw.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe randkowe show w TVN7

W programie weźmie udział sześć singielek oraz sześciu singli. Uczestnicy zamieszkają razem w luksusowym hotelu i ich zadaniem będzie połączyć się w pary, tak aby stworzyć prawdziwą, szczerą relację, co sprawdzane będzie na wykrywaczu kłamstw. Zwycięzcami reality-show będzie ta para, którą połączy prawdziwe uczucie. Nagrodą w programie Prawdziwa miłość będą pieniądze.

Castingi do nowego reality-show już trwają. Produkcja przewiduje premierę programu Prawdziwa miłość na 2023 roku jednak nie wiadomo, czy odbędzie się to podczas wiosennej czy jesiennej ramówki. Do tej pory nie poznano jeszcze uczestników ani miejsca i daty rozpoczęcia kręcenia zdjęć do randkowego reality-show.

Źródło: Instagram Klaudii El Dursi/ Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej