“Hotel Paradise 7”: Wiemy, co z nową edycją programu!

24 stycznia 2023
Przez: : M.S.

Fani randkowego reality-show stacji TVN 7 obawiali się, że ich ulubiony program zniknie z anteny. Tym bardziej, że w mediach pojawiły się doniesienia na temat nowego show True Love, którego prowadzącą została Edyta Zając. Co zatem z Hotelem Paradise?! Już wszystko jasne!

Kiedy Hotel Paradise 7?

Hotel Paradise to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych programów randkowych w polskiej telewizji. Po raz pierwszy reality-show wyemitowane zostało trzy lata temu i od tej pory stacja TVN 7 wyprodukowała już 6. edycji Hotelu Paradise. Nie da się ukryć, że program zyskał ogromną sympatię widzów i zdobył rzeszę fanów, którzy nie wyobrażają sobie kolejnej ramówki bez swojego ulubionego programu.

Niestety jakiś czas temu w mediach pojawiły się niepokojące wieści na temat zawieszenia emisji kolejnej edycji Hotelu Paradise. Miało się to wiązać z nowym formatem, jaki ma pojawić się w stacji TVN 7, a dokładniej chodzi o kolejny program randkowy – True Love, którego prowadzącą została Edyta Zając. Co więcej lektorem w nowym show będzie także lektor z Hotelu Paradise.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez True Love (@truelove.tvn7)

Wiadomo także, że ekipa realizacyjna nowy program wyruszyła już w miejsce, w którym mają odbyć się nagrania do nowego randkowego reality-show pt. True Love.

Casting do Hotelu Paradise 7

W związku z powyższym fani Hotelu Paradise nieco zaniepokoili się tą sytuacją, obawiając się, że ich ulubiony program zostanie na jakiś czas ściągnięty z anteny. Jak się jednak nie mają się czym martwić, gdyż produkcja reality-show ogłosiła właśnie casting do 7. edycji Hotelu Paradise! Szczegóły podane są na oficjalnej stronie programu.

Wiele wskazuje na to, że nowy sezon programu nie pojawi się w wiosennej ramówce stacji TVN 7, jednak widzowie będą mogli oglądać format już na jesień.

Według medialnych doniesień nowa edycja nagrywana będzie w Kolumbii, podobnie zresztą jak 1. edycja programu True Love.

Będziecie oglądać nowe randkowe reality-show? Premiera pierwszego odcinka 27 lutego !

Źródło: Instagram Hotelu Paradise/True Love

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej