“Hotel Paradise 7”: Złe wieści dla widzów. Produkcja ogranicza emisję programu!

18 września 2023
Przez: : M.J

Nie mamy dobrych wieści dla widzów Hotelu Paradise“. Stacja TVN7 od początku października zdecydowała się emitować premierowe odcinki reality-show tylko 4 razy w tygodniu. Z najnowszej ramówki telewizyjnej Siódemki wynika, że odcinki znikają z anteny w piątki.

Polska edycja programu telewizyjnego “Hotel Paradise” to reality show, które jest adaptacją popularnego formatu “Paradise Hotel“, który pierwotnie pojawił się w Stanach Zjednoczonych. Program ten odniósł duży sukces na świecie, a polska wersja również przyciągnęła uwagę widzów.

Hotel Paradise” łączy w sobie elementy reality show, dramatu, romansu i rywalizacji. Głównym założeniem jest umieszczenie grupy uczestników w luksusowym hotelu, gdzie muszą żyć razem przez określony okres. Ich zadaniem jest nie tylko nawiązywanie relacji między sobą, ale także rywalizacja o miejsce w hotelu.

W polskich edycjach “Hotelu Paradise” można było zobaczyć różnorodnych uczestników, od osób poszukujących miłości, po tych, którzy chcieli zdobyć sławę. Program często podkreślał napięte relacje między uczestnikami, co prowadziło do dramatycznych sytuacji i zwrotów akcji.

Hotel Paradise” w Polsce cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza wśród młodszej widowni. Program stawia na emocje i nieprzewidywalność, co przyciąga widzów i budzi wiele kontrowersji.

Niestety, ale wraz z październikiem zmieni się emisja programu.

Zmiany w emisji Hotel Paradise 7

Od 28 sierpnia program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Wraz z nadejściem października stacja nie będzie nadawać „piątkowych” odcinków. Tym samym reality-show będzie emitowane od poniedziałku do czwartku. Sprawi to także, że wydłuży się czas jego emisji.

Choć przez zmianę emisja program rozciągnie się w czasie, to nie zmieni się liczba odcinków. Hotel Paradise 7 będzie liczył 48 odcinków, a jego emisja przedłuży się o dwa tygodnie według wcześniejszych doniesień.

ZOBACZ TAKŻE: „Hotel Paradise 7”: Alicja zabrała głos w sprawie szykanowania Łucji! Jej wpis może zszokować widzów!

Źródło: wirtualnemedia.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej