“Hotel Paradise 8”: Ada okrzyknięta jedną z najładniejszych uczestniczek wszystkich edycji! Widzowie nie kryją zachwytu

14 maja 2024
Przez: : M.J

Ada Borkowska – uczestniczka “Hotelu Paradise 8” urzekła widzów nie tylko swoich charakterem, ale również wyglądem. W sieci pod każdym ze zdjęć widnieje wiele komentarzy, w których internauci zachwycają się i komplementują jej urodę. Zgadzacie się z ich opinią?

Relacja Ady i Bartka w Hotelu Paradise 8

W “Hotelu Paradise 8” jedyną z par, w której doszło do jakichkolwiek bliższych uczuć była para Ady i Bartka. Uczestnicy od razu wpadli sobie w oko i zaczęli zbliżać się ku sobie. Niestety ich droga w programie nie była usłana różami. Problemy w ich hotelowym związku zaczęły nawarstwiać się kiedy Bartek nie potrafił ukryć zazdrości wobec Ady. Pomimo wzlotów i upadków ich relacja z dnia na dzień coraz bardziej się umacniała i sprawiała wrażenie, że może przetrwać również poza murami Rajskiego Hotelu.

Zobacz także: “Hotel Paradise”: Które pary nadal są razem po programie?

Ada Borkowska najładniejszą uczestniczką?

Ada od samego początku swojej przygody w reality-show zwróciła uwagę widzów. Internauci komplementowali charakter Ady, zwracając uwagę na jej dobre wychowanie i maniery. Wielu widzów zwracało również uwagę na wyjątkową urodę uczestniczki, drobnej postury blondynki o szczerym uśmiechu.

Przeglądając profil Ady na portalu Instagram znajdziecie tam wiele komentarzy, w których internauci rozpisują się o urodzie uczestniczki. Wielu z widzów uważa, że Ada jest najładniejszą uczestniczką wszystkich edycji reality-show. Inni internauci pokusili się również na stwierdzenie, że dawno nie widzieli tak ładnej kobiety:

“Dawno nie widzialam tak ładnej dziewczyny!”

“❤️🔥 Uwielbiam Was,Najpiękniejsza Para z wszystkich edycji 😍”

“Ada jest najpiękniejsza😍❤️”

“Ada to najlepsza dziewczyna w hotelu ❤”

“To że Ada jest piękna to oczywiste. Oprócz tego jest mądra, wrazliwa, ma poczucie humoru i klasę i wiele innych.”

“Ada jest prześliczna ❤️”

Więcej informacji na temat życia prywatnego Ady Borkowskiej znajdziecie TUTAJ!

A Wy, jak uważacie? Podzielacie zdanie widzów?

Źródło: Instagram Ady Borkowskiej, Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej