“Hotel Paradise 8”: Uczestnik oskarżony o nękanie! “Ten typ zgotował jej piekło!”

12 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Nie da się ukryć, że po ostatnich wydarzeniach w “Hotelu Paradise” zawrzało. Widzowie domagają się od produkcji programu natychmiastowej reakcji w sprawie zachowania jednego z uczestników, a co więcej obawiają się o zdrowie psychiczne uczestniczek. 

W minionym sezonie “Hotelu Paradise” postać Rocha wzbudzała ogromne zainteresowanie ze względu na swoje kontrowersyjne zachowanie wobec Łucji oraz jego powiązania rodzinne z osobą wysoko postawioną w telewizji. Jednak teraz, uwaga widzów przeniosła się na inną postać – Bartka Pankowskiego. Porównywany do Rocha, Bartek zdaje się być nawet bardziej kontrowersyjną postacią. Według fanów programu, jego traktowanie Luizy i teraz Ady jest nie do zaakceptowania. Bartek musi się mierzyć z wieloma nieprzychylnymi komentarzami, które wprost zalewają profil “Hotelu Paradise”. 

Bartek czarnym charakterem Hotelu Paradise

W ostatnich odcinkach widzowie zauważyli coraz bardziej niepokojące zachowanie Bartka wobec Ady. Dziewczyna nie kryje emocji, a fani są oburzeni nie tylko jego postępowaniem, ale także brakiem reakcji ze strony produkcji. Komentarze na profilu “Hotelu Paradise” pełne są obaw o zdrowie psychiczne Ady oraz o to, czy będzie w stanie sobie poradzić bez profesjonalnej pomocy.

ZOBACZ TAKŻE: “Hotel Paradise 8”: Bartek ma dziewczynę!? Uczestnik programu został zdemaskowany

“Jakim to trzeba być fraje…. aby cieszyć się z tego że kobieta płacze”

“Przeraża mnie brak reakcji ze strony reszty grupy. Ciche przyzwolenie na przemoc psychiczną. Co się z tymi młodymi ludźmi dzieje????”

“Jestem w szoku, że pozwalają Bartkowi w ten sposób wyrażać się do Ady. I wcześniej do Luizy i Domi. Jeżeli produkcja nie widzi, że coś tu jest nie tak, to niech posłucha co mówią o tym widzowie”- czytamy w sieci.

Dodajmy, że to reality show było nagrywane kilka miesięcy temu. Tym samym produkcja aktualnie nie ma żadnego wpływu na to, aby zareagować w momencie emisji programu. Niemniej jednak po ostatnich wydarzeniach widzowie coraz częściej podkreślają, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca w programie rozrywkowym. Bartek także niejednokrotnie zabierał głos na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jednak jego tłumaczenia na nic się zdają. Fani “Hotelu Paradise” nadal twardo stoją przy swoim i domagają się natychmiastowej reakcji ze strony produkcji.

Widzowie czekają na rozwój sytuacji w nowych odcinkach programu, które można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 i w serwisie Player.

Reality show rządzą się swoimi prawami

Warto zastanowić się nad tym, jak media telewizyjne i produkcje programów reality show powinny reagować na zachowania uczestników, które mogą być szkodliwe zarówno dla nich samych, jak i dla innych osób biorących udział w programie. Odpowiedzialność produkcji w kształtowaniu obrazu publicznego oraz troska o dobro uczestników powinny być priorytetem. Zwłaszcza w sytuacjach, gdy pojawiają się sygnały o możliwym zagrożeniu dla zdrowia psychicznego czy fizycznego. 

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej