„Hotel Paradise All Stars”: Grzegorz ostro o Julii. Twierdzi, że miała chłopaka będąc w programie!

16 sierpnia 2023
Przez: : W.M.

Wszystko wskazuje na to, że relacje pomiędzy Julią a Grzegorzem po finale Hotel Paradise All Stars są wyjątkowo napięte. Samozwańczy król reality-show zarzucił byłej partnerce, że będąc w programie miała chłopaka!

Emocje po finale Hotel Paradise All Stars wciąż nie opadły. Po zakończeniu emisji reality-show Julia, która zdobyła główną nagrodę i zgarnęła 100 tysięcy złotych, znalazła się w centrum uwagi internetowej burzy. Wiele osób oskarża ją o wykorzystanie Grzegorza w celu osiągnięcia zamierzonego celu i zwycięstwa w reality-show.

Finalistka Hotel Paradise All Stars nie pozostała bierna wobec hejtu i krytyki, która spadła na nią po zakończeniu programu. Julia postanowiła odnieść się do kontrowersji i wyjaśnić, dlaczego podczas finału zdecydowała się rozbić kulę.

“Widzę, że gorycz nieustannie się wylewa, ale na szczęście jest mnóstwo ludzi, którzy rozumieją moje stanowisko. Dziękuję za wsparcie” – zaczęła Julia swój wpis na Instagramie

Julia wyjaśniła swoją decyzję w kontekście relacji z Grzegorzem. Przyznała, że choć była świadoma, iż Grzegorz adorował inne kobiety, postanowiła dać mu szansę, ponieważ chciała budować tę relację. Jak twierdzi, nie dała mu powodów do zazdrości.

“W relacjach się mówi o tym, co komu nie pasuje, po to, by ta druga osoba mogła to ZMIENIĆ” –

Jak podkreśliła, Hotel Paradise All Stars to była również gra, a nie życie prawdziwe. Julia przekonywała, że nie złamała żadnych zasad gry, była lojalna i uczciwa wobec partnera.

Skrodzka przypomniała również pewne zdarzenia z programu, które zdaniem wielu obserwatorów potwierdzają jej stanowisko, a mowa między innymi o tym, że Grzesiek będąc w programie, adorował inne uczestniczki.

Grzegorz atakuje Julię

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Grzegorza, który jak twierdził, będąc w rajskim hotelu obdarzył Julię szczerymi uczuciami. Finalista Hotel Paradise All Stars zarzucił Julii, że jest „najlepszą polską aktorką”.

“Julia Karina Skrodzka, czyli jedna z najlepszych polskich aktorek. Mógłbym się wcielić w rolę Stanowskiego i nagrać o niej film, jak on nagrał o Natalii Janoszek, ale szkoda mi więcej tracić czasu na dziewczynę, która jest nic niewarta. A nie, przepraszam, 50 tysięcy brutto” — powiedział.

W swojej relacji, którą po kilku godzinach usunął z Instagrama, zarzucił byłej partnerce, że będąc w programie, miała chłopaka. Co więcej, wyjawił, że po finale Hotel Paradise All Stars mieli ze sobą spędzić upojne chwile.

“Czy to jest fair wobec twojego chłopaka, który czekał na ciebie w Polsce, że przytulałaś mnie, całowałaś i po rzucie kulą uprawiałaś ze mną seks? Ale dla ciebie to jest okej, bo to jest twój sposób na zarabianie pieniędzy” — mówił

Wszystko wskazuje na to, że na tym nie koniec dram. Pod najnowszym postem Julii, w którym zwyciężczyni reality-show broniła swojej decyzji o rzuceniu kulą, Grzegorz zapowiedział, że niebawem wrzuci do sieci coś, co zapewne może zaskoczyć niejedną osobę.

„Zobaczymy, jak ustosunkujesz się do tego, co ja wrzucę za kilka dni” — napisał

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej