„Hotel Paradise All Stars”: Sara poszła do programu mając chłopaka? Zastanawiający wpis Laluny

29 maja 2023
Przez: : M.J

Sara Jezuit, która zwyciężyła czwartą edycję Hotelu Paradise zdecydowała się ponownie wziąć udział w tej produkcji. Niedługo po tej wiadomości w sieci pojawił się wśród wielu komentarzy wpis Laluny z Królowych życia, która zasugerowała, że Sara nie była wówczas singielką. Głos zabrał także były partner zwyciężczyni Hotelu Paradise.

Hotel Paradise. All Stars

25 maja wystartowała nowa edycja Hotelu Paradise. W programie tym razem zamieszkali byli uczestnicy show, którzy również będą walczyć o główną wygraną, a być może także będzie im dane znaleźć swoją drugą połówkę.

Pierwszymi mieszkańcami Hotelu Paradise. All Stars zostali: Basia Pędlowska, Łukasz Książkiewicz „Blondino”, Julia Skrodzka, Grzegorz Głuszcz, a także Nana Majos. Dołączyli do nich także Łukasz Hryniewicki, Wiktoria Kozar, Sara Jezuit oraz Maurycy Sas-Uhrynowski.

ZOBACZ TAKŻE: „Hotel Paradise All Stars”: Nana i Łukasz wrócą do siebie?

Choć największe emocje już od początku wzbudzili Nana i Łukasz, którzy mają za sobą niezbyt przyjemne rozstanie, to w sieci także zawrzało wokół Sary Jezuit. Na jednym z profili pojawił się komentarz Laluny, którą widzowie doskonale znają z programu Królowe życia. Celebrytka jest wręcz zaskoczona udziałem Sary w Hotelu Paradise, a co więcej głos zabrał jej były partner.

Sara Jezuit nie jest singielką?

Na Instagramie platformy Player.pl pojawił się wpis Laluny, które nie ukrywała swojego zaskoczenia dowiadując się, że Sara została kolejną uczestniczką Hotelu Paradise. Laluna zwróciła się bezpośrednio do rzekomego partnera Sary i jak podkreśliła:

“Erwin Burzyński jestem w szoku przecież Sara jest z tobą w związku o co tu chodzi????? Nie ładnie z jej strony”– czytamy pod jednym z postów.

Na powyższe słowa nie pozostał obojętny Erwin, który specjalizuje się w sportach walki. Okazuje się również, że Burzyński przygotowywał Lalunę do występu na gali Fame MMA. Wpis chłopaka, choć jest nieco tajemniczy, to wiele wyjaśnia. Zwrócił się w nim bezpośrednio do produkcji Hotelu Paradise.

Głupio wam, że osoby w związkach albo świeżo po rozstaniu bierzecie do programu?”- zapytał wprost.

Następnie dodał, że mimo iż nie ma najlepszego zdania o osobach, które chcą za wszelką cenę zaistnieć, to będzie trzymał kciuki za Sarę.

“I jeszcze sezon się nie zaczął, a chodzą gwiazdy wam się chwalą. Jak widać każdy ma inne priorytety, a niektórzy to już by ku** zjedli za like ale będę trzymał kciuki”.

ara poszła do programu mając chłopaka /fot. Instagram.

Widzowie zdecydowali się zasięgnąć informacji u źródła. Jeden z fanów Hotelu Paradise wprost zapytał Sary o jej status związku.

W tej edycji mogły brać udział osoby, które mają partnerów”- czytamy na profilu Sary.

“Wszyscy singlami są”- odpowiedziała bez ogródek.

Myślicie, że coś faktycznie jest na rzeczy?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej