Połącz się z nami

„Hotel Paradise”: Basia jest w ciąży? W końcu ujawniła!

Basia i Krzysiek będą rodzicami?

Rozrywka

„Hotel Paradise”: Basia jest w ciąży? W końcu ujawniła!

Basia i Krzysiek z Hotelu Paradise 3 właśnie się zaręczyli, a wielu zastanawia się, czy Basia jest w ciąży. W końcu zwyciężczyni programu zdecydowała się odpowiedź na to pytanie!

Zaręczyny Basi i Krzyśka z Hotelu Paradise 3

Basia i Krzysztof poznali się na Zanzibarze w Hotelu Paradise 3. Chociaż w programie nie tworzyli pary, to jednak po powrocie do Polski okazało się, że łączy ich szczególna więź. Basia przez cały pobyt w hotelu związania była z Krystianem, z którym zresztą wygrała Hotel Paradise 3. Natomiast Krzysiek przez długi czas był w parze z Kornelią, z którą nie udało mu się stworzyć bliższej relacji.

Po powrocie do kraju, gdy związek Basi i Krystiana rozpadł się, Krzysiek stał się bliższy sercu uroczej blondynki. Nie da się ukryć, że relacja Basi i Krzyśka z dnia na dzień nabiera coraz większych rumieńców. Jakiś czas temu para zamieszkała razem w Warszawie, a ostatnio wyszło na jaw, że Świst oświadczył się swojej partnerce.

Basia Pędlowska jest w ciąży?!

Fani Basi i Krzyśka ruszyli z gratulacjami, jednak wielu zaczęło zastanawiać się, co stało się powodem rychłych zaręczyn tej pary. Niektórzy sugerowali, że być może to przez ciążę Basi para podjęła decyzję o ślubie.

Podczas ostatnich Q&A na profilu na Instagramie zwyciężczyni Hotelu Paradise 3 padło pytanie, czy jest w ciąży. W końcu Basia zdecydowała się odpowiedź na nurtujące wielu jej fanów pytanie, o to czy jest w ciąży:

„Nie jestem w ciąży, ale mam nadzieję, że kiedyś, pewnego pięknego dnia będzie mi dane zostać mamą. Bardzo bym tego chciała, ale zobaczymy, co to będzie”

Q&A Basi Pędlowskiej
Basia z Hotelu Paradise 3 InstaStory

Najwyraźniej w końcu Basia rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące jej stanu błogosławionego. My póki co czekamy na informację o ślubie uczestników Hotelu Paradise 3.

Zobacz także: Zaręczyny Basi i Krzyśka z Hotelu Paradise 3

Myślicie, że Basia i Krzysiek już niebawem staną na ślubnym kobiercu? Trzymamy kciuki za tą parę!

Źródło: Instagram Basi Pędlowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry