“Hotel Paradise 4”: Daj mi Raj – singiel promujący śpiewa Bibi i Kamil Bijoś! Posłuchajcie!

25 sierpnia 2021
Przez: : M.S.

Juz za kilka dni rusza 4. edycja Hotelu Paradise. Podobnie, jak w 3. edycji, program promować będzie singiel. Tym razem to Bibi śpiewa piosenkę promującą Hotel Paradise 4! Posłuchajcie Daj mi Raj

Kiedy Hotel Paradise 4?

Na początku czerwca zakończyła się emisja 3. edycji Hotelu Paradise. Za kilka dni, dokładnie 30 sierpnia odbędzie się premiera 4. sezonu randkowego reality-show. Produkcja od kilku dni ujawnia uczestników nowej edycji programu, których widzowie będą mieli okazję poznać już 30 sierpnia na antenie TVN7.

Zobacz także: Kiedy koniec 4. edycji Hotelu Paradise?

Przypomnijmy, że 4. edycja programu została już nagrana, a mieszkańcy hotelu wrócili już do Polski kilka miesięcy temu. W poprzednim sezonie piosenka promująca ostatnia edycję programu Oto raj wykonywana była przez uczestniczkę 2. edycji programu – Sonię Szklanowską.

Zaraz po zakończeniu 3. edycji Hotelu Paradise, Bibi nie ukrywała, że bardzo chciałaby otrzymać propozycję zaśpiewania nowego singla promującego kolejną edycję randkowego reality-show. Finalistka poprzedniej edycji programu przyznała, że jej ogromnym marzeniem byłoby wykonać singiel, który znalazłby się w czołówce nowej edycji. Wtedy nie wiadomo jeszcze było, czy piosenką promującą kolejną edycję będzie zupełnie nowy utwór, czy pozostanie piosenka Oto Raj w wykonaniu Soni Szklanowskiej.

View this post on Instagram

A post shared by Bibi (@bibibrzezinska)

Raj mi daj – singiel promujący 4. edycję Hotelu Paradise

Marzenie Bibi jednak się spełniło i uczestniczka 3. edycji nagrała singiel promujący 4. edycję Hotelu Paradise. Wraz z Kamilem Bijosiem, była partnerka Simona wykonała nową piosenkę czołówkową randkowego reality-show. 25 sierpnia o godzinie 10:00 miała miejsce premiera singla promującego nowy sezon randkowego reality-show. Raj mi daj to piosenka nagrana w podobnej stylistyce co Oto Raj. Myślicie, że nowy utowór przypadnie widzom do gustu podobnie jak poprzedni singiel?

Jak Wam się podoba?

Źródło: Instagram Bogusi Brzezińskiej, YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz