Kiedy finał “Hotel Paradise 4”? Zobaczcie, kiedy poznamy zwycięzców!

24 sierpnia 2021
Przez: : M.J

Czwarta już edycja Hotelu Paradise startuje 30 sierpnia 2021 roku. Po raz kolejny poznamy kilkunastu śmiałków, którzy będą walczyć w programie o miłość i główną nagrodę. Kiedy w takim razie po raz czwarty poznamy zwycięzców tego reality-show? Wiemy, kiedy odbędzie się finał Hotel Paradise 4!

Hotel Paradise wszystkie edycje

W polskiej telewizji programy typu reality-show cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Dzięki tego typu produkcjom wiele osób niezwiązanych ze światem show-biznesu zyskało popularność i nadal prężnie działają w sieci, gdzie w wielką aktywnością prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych.

Po raz pierwszy na naszych ekranach polska edycja Hotelu Paradise zagościła 24 lutego 2020 roku. Następnie tylko kwestią czasu były kolejne sezony. Co więcej, produkcja postarała się, aby uczestnicy przez ten czas mieszkali w iście rajskiej scenerii. Dwa pierwsze sezony nagrane zostały na Bali. Następnie z powodu pandemii koronawirusa program został przeniesiony na Zanzibar.

Klaudia El Dursi
Klaudia El Duris jest prowadzącą Hotel Paradise.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję wygrali Marietta Witkowska i Chris Ducki. Druga edycja padła łupem Beaty Postek i Artura Sargsyana, a trzecią edycję, która zakończyła się 3 czerwca 2021 roku wygrał Krystian Ferretti, który na Ścieżce Lojalności rozbił złotą kulę dzieląc się wygraną z pozostałymi finalistami.

Po raz czwarty program powróci na nasze ekrany 30 sierpnia 2021 roku. Kiedy poznamy zwycięzców kolejnej edycji show?

Zobacz także: Nowa czołówka Hotel Paradise 4. Poznajcie uczestników!

Finał Hotel Paradise 4

Jak już wspominaliśmy czwarta edycja została nagrana na Zanzibarze, a prowadzącą nadal pozostała zjawiskowa Klaudia El Dursi. Tym razem widzowie będą mogli śledzić losy uczestników programu od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30 w stacji TVN 7. Zobaczymy aż 60 odcinków. Natomiast zwycięzców Hotel Paradise 4 poznamy już 6 grudnia 2021 roku.

Jedno jest pewne! Z tym programem widzowie nie będą się nudzić i bez wątpienia będzie to idealna rozrywka na jesienne wieczory.

Zobacz także: Darek z czwartej edycji Hotelu Paradise brał udział w innym programie TVN!

Zobacz także: Natalia z Hotel Paradise 4 kiedyś wyglądała zupełnie inaczej!

Będziecie oglądać?

Źródło: Wikipedia / Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej