“Hotel Paradise”: Były uczestnik Łukasz K. aresztowany! Grozi mu kilka lat za kratami

7 grudnia 2023
Przez: : W.M.

Łukasz K. zyskał popularność dzięki udziałowi w 2 edycji reality-show Hotel Paradise. Chociaż w ostatnim czasie o 28-latku słuch nieco zaginął, teraz ponownie jest na językach, niestety w związku z wyjątkowo niechlubną sprawą. Łukasz z Hotel Paradise 2 został aresztowany. Co grozi byłemu uczestnikowi reality-show i dlaczego w ogóle trafił do aresztu?

Łukasz K. z Hotel Paradise aresztowany

Łukasz K., znany widzom z drugiej edycji programu Hotel Paradise, a także zawodnik mieszanych sztuk walki, znalazł się w centrum poważnego skandalu. Według informacji przekazanych przez portal tvp.info, 28-latek został właśnie aresztowany przez policję.

“Łukasz K., telewizyjny celebryta i zawodnik mieszanych sztuk walki, został zatrzymany przez warszawskich policjantów” – czytamy na portalu

Telewizyjny celebryta jest oskarżony o kilka przestępstw związanych z nękaniem swojej byłej partnerki. Jak donosi portal tvp.info, mężczyźnie postawiono szereg zarzutów, w tym uporczywego nękania, zniszczenia mienia o wartości 11 tys. zł, kierowania gróźb karalnych, spowodowania lekkich obrażeń ciała byłej partnerki oraz jej obecnego partnera, a także kradzieży 14 tys. zł.

Prokurator Szymon Banna, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, potwierdził te informacje, podkreślając, że Łukasz K. został już przesłuchany w prokuraturze, gdzie usłyszał zarzuty. Celebryta złożył wyjaśnienia.

Decyzją sądu, były uczestnik reality-show został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

“Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i wskazał, że materiał dowodowy zgromadzony przez prokuraturę na obecnym etapie postępowania świadczy o dużym prawdopodobieństwie popełniania przez podejrzanego zarzuconych mu czynów” – podkreślił prok. Banna.

Sąd uznał, że konieczna jest izolacja Łukasza K. ze względu na “wysoce agresywny sposób jego działania wobec znajomych mu osób”.

Łukasz K. w Hotel Paradise

Widzowie, którzy oglądali 2 edycję Hotel Paradise, z pewnością mogą pamiętać Łukasza. Uczestnik był jednym z barwniejszych mieszkańców rajskiego hotelu i niejednokrotnie swoim zachowaniem podpadł nie tylko innym uczestnikom, jak i samym widzom. Łukasz odpadł z Hotelu Paradise, ale po czasie wrócił do gry i co więcej, wspólnie z Sonią, dotarł aż do finału, ale para decyzją pozostałych uczestników nie wygrała.

Po udziale w Hotel Paradise Łukasz K. brał udział także w innych projektach i po czasie wystąpił w innym reality-show One Night Squad, a także walczył w oktagonie w Prime MMA.

Teraz byłemu uczestnikowi Hotel Paradise za najcięższy z zarzucanych mu czynów może grozić nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Łukasz z „Hotel Paradise” opowiedział o brutalnym pobiciu! Sprawcą jest osoba, którą znacie!

Łukasz K. aresztowany. fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej