Połącz się z nami

„Hotel Paradise”: Co łączy zwycięzcę 2. edycji z Ingą? Internauci są pewni, że są parą! Jest komentarz…

Inga Bartnikowska i Artur Sargsyan z Hotelu Paradise.

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise”: Co łączy zwycięzcę 2. edycji z Ingą? Internauci są pewni, że są parą! Jest komentarz…

Artur Sargsyan i Inga Bartnikowska są parą? Uczestnicy Hotelu Paradise zasiali wśród swoich obserwatorów nutkę ciekawości po tym, jak na ich profilach w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się relacje, z których wynikało, że mają się ku sobie. Po wielu zapytaniach zwycięzca drugiej edycji programu zabrał głos. Jest coś na rzeczy?

Hotel Paradise 2

Choć druga edycja randkowego reality-show już dawno dobiegła końca, to nadal nie milkną echa o jego uczestnikach. W programie poznaliśmy Artura, który wraz z Beatą Postek stanęli na ścieżce lojalności i podzielili się wygraną. Po programie obydwoje wyznali, że łączy ich jedynie przyjaźń i nie ma w ich relacji mowy o miłości.

Hotel Paradise 4

Ingę widzowie poznali całkiem niedawno, kiedy dołączyła do pozostałych uczestników zanzibarskiego hotelu. Choć na ten moment nie wiadomo, jak potoczą się losy 26-latki w Hotelu Paradise, to nie mamy wątpliwości, że może tam sporo namieszać. Inga nie tylko przez widzów została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczyną w programie, bo uwagę na jej urodę zwróciła również męska część ekipy programu.

Zobacz także: Inga ingerowała w swoją urodę? Wiemy co sobie poprawiła!

Inga Bartnikowska.
Inga Bartnikowska z Hotelu Paradise.

Teraz w sieci ponownie zrobiło się głośno na temat zwycięzcy drugiej edycji oraz Ingi, a fani podejrzewają, że ta dwójka jest razem. Skąd takie przypuszczenia?

Co łączy Ingę i Artura z Hotelu Paradise?

Artur jest wiernym widzem 4. edycji programu, który aktualnie leci na naszych ekranach. Na swoim Instagramie ochoczo komentuje wydarzenia, które mają miejsce na Zanzibarze, jednak jakiś czas temu zrezygnował z komentarza jednego z odcinków. Jak wówczas tłumaczył, wybiera się na randkę z dziewczyną. Choć nie pokazał twarzy swojej wybranki, to uwagę internautów zwrócił tatuaż na ręce kobiety, który pojawił się w kadrze. Dodajmy, że taki sam malunek na swoim ciele ma właśnie Inga.

Artur Sargsyan z Hotelu Paradise.
Artur zdradził, że jest z Ingą?
Inga z Hotelu Paradise.
Tatuaż Ingi z Hotelu Paradise.

Następnie zarówno na profilu Ingi, jak i Artura pojawiły się zdjęcia z tej samej restauracji. Uczestnicy Hotelu Paradise dodali posty niemal w tym samym czasie.

To na pewno nie uciszy plotek na temat związku tej dwójki. Czy przypuszczenia internautów są słuszne? Głos w tej sprawie zabrał Artur, który choć zaznaczył, że nic go nie łączy z piękną 26-latką, to jak podkreślił nie chce widzom psuć zabawy:

“Z Ingą mnie nic nie łączy, a nawet jeśli to nie możemy o tym mówić. Zacznijmy od tego, że nie mówilibyśmy o tym na głos, bo jednak obowiązuje jeszcze tajemnica. Inga jest w programie i może znajdzie tam miłość bądź pieniądze bądź nic”

Sargsyan postanowił jeszcze wbić szpilę byłej uczestniczce czwartej edycji Hotelu Paradise, Marii. Przypomnijmy, że jakiś czas temu na Instagramie dziewczyny pojawiło się zdjęcie, na którym tuli się do tajemniczego mężczyzny:

“A nie nazywam się Maria, Maria, Maariaa, żeby w trakcie programu ogłaszać cokolwiek”– skwitował Artur.

Zobacz także: Maria pokazała zdjęcie z ukochanym!

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać do zakończenia aktualnego sezonu programu. Być może to właśnie wtedy Artur i Inga odniosą się do relacji, która ich łączy.

Źródło: Instagram Artura Sargsyana, Ingi Bartnikowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry