„Hotel Paradise”: El Dursi wiedziała, że Wiktoria namiesza w programie? Zaskakujące wyznanie prowadzącej

13 lutego 2022
Przez: : W.M.

Nie da się ukryć, że Wiktoria Gąsior to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 4. edycji Hotel Paradise, której osoba wciąż wzbudza sporo emocji. Co o samym udziale Wiki w programie i tym jak ułożyły się jej relacje z pozostałymi uczestnikami, sądzi prowadząca Hotel Paradise? Zaskakujące wyznanie Klaudii El Dursi.

Wiktoria w Hotel Paradise

Program Hotel Paradise to bez wątpienia jeden z największych hitów stacji TVN7. Reality-show, w którym uczestnicy przez kilka tygodni mieszkają w hotelu i łączą w pary, aby wygrać główną nagrodę w wysokości 100 tys. zł., jest jednym z najchętniej oglądanych reality-show w polskiej telewizji.

Trudno nie zgodzić się z twierdzeniem, że zakończona kilka tygodni temu 4. edycja, była wyjątkowo burzliwa, a najwięcej emocji wśród widzów wzbudzała Wiktoria Gąsior. 23-latka pojawia się w zanzibarskim hotelu już w trakcie trwania programu i od początku jej udział w Hotelu Paradise nie spotkał się z życzliwym przyjęciem ze strony pozostałych uczestników.

Nie inaczej jest także po zakończeniu emisji odcinków Hotelu Paradise. Wiktoria, która jakiś czas temu przyznała, że udział w programie kosztował ją sporo zdrowia psychicznego, całkowicie odcięła się od pozostałych uczestników, z którymi nie chce utrzymywać żadnego kontaktu.

Wiktoria Gąsior
Wiktoria w Hotelu Paradise

El Dursi podsumowała afery z Wiktorią

Ostatnio głośno było także o Gąsior, gdy światło dzienne ujrzał filmik, na którym Wiktoria całuje się z finalistą programu Michałem Adamczykiem. Prywatne nagranie opublikowała skłócona z 23-latką Launo.

Zobacz także: Wyciekł filmik z prywatnej imprezy uczestników Hotel Paradise.

Jak do sprawy odniosła się prowadząca Hotel Paradise. Klaudia, która od kilku tygodni przebywa w Panamie, gdzie nagrywane są odcinki nowego sezonu reality-show, w rozmowie z Party.pl nie ukrywała swojego zaskoczenia pocałunkiem Wiki i Michała. El Dursi dodała, że cieszy się, iż omijają ją wszystkie afery z Wiktorią, gdyż nie chce angażować się w tak toksyczne rzeczy.

„Mnie to ominęło i chyba dobrze, że mnie to ominęło! Nie mam na to siły, energii, ja od takich toksycznych rzeczy stronię” – powiedziała w rozmowie z Party.pl El Dursi

Dodatkowo prowadząca Hotel Paradise zdradziła, iż przeczuwała, że relacji Wiktorii i innych uczestników nie zakończą się pomyślnie.

Ja od początku miałam jakieś takie domysły(…). Ja tam sobie myślałam, analizując właśnie tych wszystkich uczestników i zatrzymując się trochę dłużej na Wiktorii, że tam coś mi nie pasuje i niestety moje obawy się potwierdziły” – dodała Klaudia

Być może fani reality-show nieco zapomną o kontrowersjach związanych z uczestnikami poprzedniej edycji, gdy na ekranach pojawi się nowy sezon. Przypominamy, że odcinki 5. edycji Hotel Paradise już 21 lutego.

Będziecie oglądać?

źródło: Instagram El Dursi/Instagram Hotel Paradise/party.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej