„Hotel Paradise”: Eliza pochwaliła swoim nowym wyglądem. Jak wygląda po operacji?

24 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Eliza Milewska była uczestniczką 5. edycji Hotel Paradise. Niedawno była mieszkanka rajskiego hotelu zdradziła, że przeszła operację plastyczną uszu. Teraz Eliza pokazała, jak wygląda po zabiegu.

Eliza i Jay byli jednymi najbardziej barwnych uczestników 5 edycji Hotel Paradise. Uczestnicy od początku bardzo dobrze się dogadywali, a widzowie kibicowali, aby relacja ta przerodziła się w coś więcej i tak też się stało. Chociaż Eliza i Jay nie wygrali Hotel Paradise, w programie odnaleźli prawdziwą miłość i do dziś są razem.

Chociaż para zakończyła już swoją przygodę z reality-show, nie zapominają o fanach. Zarówno Eliza, jak i Jay bardzo aktywnie powadzą swoje profile w mediach społecznościowych, a także założyli swój kanał na platformie YT, gdzie na bieżąco relacjonują, co dzieje się w ich życiu.

Jakiś czas temu Milewska przyznała się swoim obserwatorom, że podda się operacji plastycznej odstających uszu, które były jej największym życiowym kompleksem. Od zabiegu minęło już kilka tygodni i teraz Eliza z Hotel Paradise pokazała efekty metamorfozy.

Eliza po operacji plastycznej

To właśnie na swoim kanale, który internauci znaleźć mogą pod nazwą ELJAY, Eliza w końcu pokazała, jak wygląda bez opaski ochronnej.

20-latka podkreśliła, że wygląd jej uszu bardzo jej przeszkadzał i był powodem kompleksów. Co gorsza także i obiektem hejtu ze strony innych.

„Ogółem od dłuższego czasu, od paru lat uszy były moim kompleksem, po prostu mi się nie podobały, nie czułam się komfortowo chodząc w związanych włosach i już wtedy myślałam, że może w przyszłości bym wykonała taką operację. Potem byłam w “Hotelu” i potem zaczęłam otrzymywać dużo takich wiadomości o uszach, takich cham***** mega i pomyślałam sobie, że jak inni widzą, że są odstające, to ja sobie nie wydziwiam i dlatego je zrobiłam.” – powiedziała Eliza na nagraniu

Część internautów była na Elizy bezlitosna.

„Spadła na mnie hejt za te uszy w “Hotelu” chociażby, ale najgorsze ze wszystkiego jest, jak widziałam, kiedy Jay wrzucił post, gdzie ostatnie zdjęcie było jak byłam malutka z mega odstającymi uszami i tak ludzie po prostu jechali mnie jako dziecko, że miałam takie zdjęcie i nazywali obraźliwie.” – dodała

Eliza z Hotel Paradise przyznała, że nie żałuje, iż zdecydowała się na operację i bardzo jej się podoba efekt po zabiegu.

Eliza po operacji plastycznej, fot. Instagram

źródło: Instagram/YT

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej