“Hotel Paradise”: Kara i Marcin nie są razem? Fani są w szoku!

20 maja 2024
Przez: : M.J

Karina Poita i Marcin Grajoszek poznali się dzięki udziałowi w trzeciej edycji programu “Hotel Paradise”. Udział w tym popularnym reality show stał się dla nich początkiem wielkiej miłości. Po powrocie z Zanzibaru para zdecydowała się zamieszkać razem. Teraz jednak pojawiają się sygnały, że ich relacja może przechodzić trudny okres. Czy Kara i Marcin z “Hotelu Paradise” nadal są parą?

Program “Hotel Paradise” przyciąga dużą uwagę widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy uczestników poszukujących miłości. Znalezienie bratniej duszy wcale nie jest łatwym zadaniem, ale udział w takim show może to ułatwić. Karina Poita i Marcin Grajoszek są tego przykładem. Oni odnaleźli prawdziwe uczucie na rajskiej wyspie.

ZOBACZ TAKŻE: „Hotel Paradise 3”: Kara i Marcin planują powiększyć rodzinę! Padły pierwsze propozycje imion

“Udział w takim programie naprawdę może prowadzić do znalezienia miłości” – przyznali w jednym z wywiadów. 

To koniec związku Kary i Marcina? / fot. Instagram.

Kara i Marcin w Hotelu Paradise

Karina i Marcin z “Hotelu Paradise 3” zaczęli swój związek od małego skandalu. Marcin wcześniej był związany z inną uczestniczką, Nathalią, która musiała opuścić program i przez jakiś czas nie była świadoma, że została zdradzona przez swojego partnera na oczach widzów. Początkowo fani formatu nie byli przychylni nowej parze, ale zmienili zdanie, gdy zobaczyli, że uczucie między Karą a Marcinem jest czymś wiecej, a nie tylko przelotnym flirtem.

Ostatnio jednak obserwatorzy Kary na Instagramie zaczęli zauważać “problemy w raju”. Wiele osób zastanawia się, czy Kara i Marcin z “Hotelu Paradise” nadal są razem. Co naprawdę dzieje się w ich związku?

Kara i Marcin z Hotelu Paradie rozstali się?

Była uczestniczka “Hotelu Paradise” na swoim Instagramie zamieściła post, w którym zdradziła, że “zaczyna nowy rozdział w swoim życiu”. Pod zdjęciem momentalnie pojawiły się pytania od internautów, którzy są pewni, że zmiany oznaczają także rozstanie. Dodatkowo zauważyli, że z profilu Marcina zniknęły ich wspólne zdjęcia i przestali się obserwować na Instagramie. Jak wiadomo, często jest to oznaką zakończonych relacji.

“Jesteś jeszcze z Marcinem?”

“Chyba nie, Marcin usunął zdjęcie z nią 🥹😰”

“Szok 🙁 tak super pasują do Siebie”

“I nie obserwują się 😓”

Dla Kary i Marcina przygoda w reality show stała się początkiem głębokiego uczucia, które przetrwało nawet po powrocie do rzeczywistości. Jednak najnowsze doniesienia sugerują, że ich związek może przechodzić trudności. Czy to koniec ich miłości? Czas pokaże, ponieważ do tej pory sami zainteresowani nie zabrali głosu. 

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej