„Hotel Paradise”: Kasia musiała opuścić program. Widzowie ostro podsumowali jej zachowanie

4 listopada 2021
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Hotel Paradise uczestnicy po raz kolejny wzięli udział w Rajskim Rozdaniu. Tym razem z programem musiała pożegnać się Kasia. Widzowie wyjątkowo aktywnie komentowali ostatnie eliminacje w rajskim hotelu.

Rajskie Rozdanie w Hotelu Paradise

Ostatni odcinek reality-show Hotel Paradise jak zwykle dostarczył widzom potężnej dawki emocji. Wszystko za sprawą kolejnych eliminacji, podczas których jedna z dziewczyn musiała opuścić program. Tym razem ostateczny wybór leżał po stronie mężczyzn.

Zobacz także: Inga z Hotelu Paradise opowiedziała o traumatycznych przeżyciach!

Jako pierwsza do chłopaków podchodziła Vanessa, która nikogo nie zaskakując, stanęła za Mateuszem. Gdy przyszła kolej Sary, dziewczyna bez wahania wybrała Przemka. Nana, która miała immunitet, stanęła za Łukaszem. Ostateczny wybór należał do nowego Łukasza, który zameldował się w rajskim hotelu zaledwie kilka dni wcześniej. Uczestnika wybrały zarówno Kasia, jak i Wiktoria, a Łukasz zdecydował, że kolejne dni w programie chce spędzić u boku Wiki. Wybór ten oznaczał, że Kasia musiała opuścić program i wymeldować się z Hotelu Paradise.

Łukasz wybrał Wiktorie na Rajskim Rozdaniu
Rajskie Rozdanie w Hotel u Paradise

Kasia podpadła widzom

Pojawienie się w Hotelu Paradise nowych osób, gdy uczestnicy zdążyli się już dobrze poznać, nie jest dla nich łatwe. Gdy Kasia pojawiła się w programie, zdawała sobie sprawę, że jej pozycja podczas najbliższych eliminacji będzie zagrożona.

Zobacz także: Kim jest Kasia Wojtasik?

Gdy wkrótce w rajskim hotelu pojawił się Łukasz, nowa uczestniczka zaczęła zdawać sobie sprawę z tego, że sparowanie się z nim podczas eliminacji, może być dla niej jedyną nadzieją na pozostanie w programie. Z takiego samego założenie wyszła również Wiktoria, która po odejściu z programu Miłosza nie miała stałej pary w hotelu.

Ostatecznie Łukasz na swoją partnerkę wybrał Wiki, a Kasia musiała opuścić rajski hotel. Rywalizacja między dziewczynami, które wcześniej w programie dogadywały się świetnie, spowodowała, że między Wiktorią i Kasią pojawiał się mały konflikt.

Widzowie, którzy oglądali Rajskie Rozdanie, w zdecydowanej większości cieszą się z wyboru, którego dokonał Łukasz. Wyjątkowo nie podobało im się zachowanie Kasi, która w ostatnim odcinku Hotelu Paradise naśmiewała się z Wiki.

„Chyba dobra decyzja …to naśmiewanie sie z wypowiedzi Wiki to wielkie dno”

„Kaska miała mało czasu to zamiast pokazać się z najlepszej strony pokazała się z najgorszej”

„Bardzo dobrze zrobił. Te jej głupie miny i uśmieszki podczas wypowiedzi Wiktorii to była żenada” – czytamy na oficjalnym profilu programu

Co sądzicie o decyzji Łukasza? Żałujecie, że Kasia tak krótko przebywała w Hotelu Paradise?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz