Połącz się z nami

„Hotel Paradise”: Kiedy i jak zaczął się związek Basi i Krzyśka? 27-latek zdradził szczegóły! Romantycznie?

Jaki był początek związku Basi i Krzyska z Hotelu Paradise 3

Rozrywka

„Hotel Paradise”: Kiedy i jak zaczął się związek Basi i Krzyśka? 27-latek zdradził szczegóły! Romantycznie?

Uczestnik Hotelu Paradise 3 wyznał, jak to się stało, że obecnie tworzy parę ze zwyciężczynią programu. Jak wyglądał początek związku Basi i Krzyśka? 27-latek zdradził każdy szczegół!

Miłość Basi i Krzyśka z Hotelu Paradise 3

Z całą pewnością wiadomość o związku Basi i Krzyśka z 3. edycji Hotelu Paradise dla wielu była sporym zaskoczeniem. Urocza blondynka przez cały program była w relacji z Krystianem. Ich związek przetrwał nawet rozłąkę w programie, a miłość doprowadziła zakochanych do zwycięstwa. Niedługo po zakończeniu programu i powrocie do Polski związek Basi i Krystiana rozpadł się, o czym widzowie dowiedzieli się dopiero po zakończeniu emisji 3. edycji Hotelu Paradise.

Chociaż w czasie trwania emisji programu internauci spekulowali o tym, że zwycięzcy randkowego reality-show nie sa razem, a Basia związała się z innym z uczestników, Krzyśkiem, jednak nikt do końca nie miał pewności, że jest to prawdą. Wszystko wyszło na jaw po zakończeniu Hotelu Paradise w telewizji. Najpierw Krystian zdradził, że nie jest już w związku z Basią, a niedługo po tym zwyciężczyni reality-show i Krzysiek ujawnili, że są parą.

Zobacz także: Zaręczyny Basi i Krzyśka z Hotelu Paradise 3

Związek Basi i Krzyśka wciąż się rozwija. Para razem zamieszkała, a co więcej kilka dni temu wyszło na jaw, że zakochani są zaręczeni! Krzysiek oświadczył się swojej partnerce podczas wakacji, a filmik z tego wydarzenia został opublikowany w sieci.

Początek związku Basi i Krzyśka

Wielu fanów tej pary wciąż jest ciekawych, jak doszło do tego, że Basia i Krzysiek zapałali do siebie uczuciem. Mężczyzna w końcu zdecydował się zdradzić, jak wyglądały początki ich relacji. Podczas Q&A na swoim InstaStory opowiedział historię miłości.

Jak się okazało 27-latek inaczej spojrzał na swoją przyjaciółkę już podczas powrotu z Zanzibaru, gdy drzemiąc w samolocie przyśniła mu się ówczesna partnerka Krystiana. Ponadto Basia ujęła go swoja opiekuńczością, gdy na lotnisku musiał czekać na transport. Wtedy to siostra Krzyśka poznała jego przyszłą ukochaną. Jednak bliższa relacja pomiędzy aktualnymi narzeczonymi powstała, gdy Basia przeżywała kryzys w związku z Krystianem. Krzysztof udzielił Basi ogromnego wsparcia i wtedy narodziło się uczucie:

„Mieliśmy stały kontakt. Kiedy dowiedziałem się od niej, że między Basią, a Krystianem się nie układa, miała ode mnie duże wsparcie, rozmawialiśmy dużo i tak właśnie urodziło się nasze uczucie” – wyznał Krzysiek

Q&A Krzyska z Hotelu Paradise 3
InstaStory Krzysztofa Śwista

Miejmy nadzieje, że uczucie łączące Basię i Krzyśka nigdy nie zgaśnie! Życzymy tej parze wszystkiego najlepszego i jeszcze raz gratulujemy zaręczyn!

Źródło: Instagram Krzysztofa Śwista, Instagram Basi Pędlowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry