„Hotel Paradise”: Klaudia El Dursi o trzecim dziecku

26 września 2022
Przez: : W.M.

Klaudia El Dursi jest już mamą dwóch chłopców, ale nigdy nie ukrywała, że wspólnie z partnerem chcieliby mieć większą rodzinę. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, swoje plany o posiadaniu córeczki przenieśli na kolejny rok.

O Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi od wielu lat próbowała swoich sił w show-biznesie, jednak cała Polska usłyszała o niej dopiero podczas emisji 8. edycji Top Model. 30-letnia wówczas uczestniczka reality-show pojawiła się na castingach i oczarowała jury. Co więcej, po raz pierwszy w historii polskich edycji zdobyła Złoty Bilet, który zagwarantował jej miejsce w domu modelek i modeli. Ostatecznie Klaudia dobrze radziła sobie z konkurencjami w Top Model, jednak odpadła z show tuż przed wielkim finałem.

El Dursi nie zrezygnowała z modelingu, ale krótko po zakończeniu przygody z modowym programem otrzymała propozycję prowadzania reality-show Hotel Paradise. Widzowie szybko pokochali jej naturalność i dobry kontakt z uczestnikami, dlatego dziś nie wyobrażają sobie, aby ktokolwiek mógł zająć miejsce Klaudii w programie, który doczekał się już 6 edycji.

Zobacz także: Kiedy finał nowej edycji Hotel Paradise?

Klaudia El Dursi o trzeci dziecku

Poza tym, że Klaudia świetnie rozwija swojej karierę, na co dzień jest także kochającą matką. El Dursi pierwsze dziecko urodziła w wieku 20 lat, jednak krótko po przyjściu na świat jej syna Dawida, rozstała się z ojcem dziecka. Po czasie prowadząca Hotel Paradise związała się z Jackiem Leszczyńskim, z którym do dziś tworzy szczęśliwy związek. Kilka temu urodziło się ich wspólne dziecko syn Jaś.

Klaudia El Dursi już jakiś czas temu głośno przyznawała, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Chociaż razem z partnerem myśleli, że już w tym roku zajdzie w ciążę, liczne obowiązki i plany sprawiły, że musieli nieco to opóźnić. Jak stwierdziła, przenieśli to na za rok.

„Miał to być ten rok – mówiła dla Plejada – Tak sobie obiecywaliśmy i deklarowaliśmy, ale ten czas tak ucieka i ta mnogość obowiązków wcale nie maleje. Przenieśliśmy to na za rok.”

Marzeniem Klaudii El Dursi jest posiadanie córeczki, a pokój dla dziewczynki zrobiony zostałby w kolorze fioletowym.

„Chcę te kiteczki robić” – dodała w rozmowie Plejadą

Trzymamy kciuki za spełnienie marzeń!

źródło: plejada.pl/Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej