„Hotel Paradise” : Klaudia El Dursi pochwaliła się sześciopakiem na brzuchu. Fani przecierają oczy

28 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Klaudia El Dursi uznawana jest za jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Prowadząca Hotel Paradise regularnie ćwiczy i dba o to, aby mieć nieskazitelną figurę. Ostatnie zdjęcie, które opublikowała na swoim profilu, wprawiło w niemałe osłupienie jej obserwatorów. Klaudia El Dursi pochwaliła się mocno umięśnionym brzuchem.

Hotel Paradise nowa edycja

Już 29 sierpnia widzów stacji TVN oraz użytkowników portalu player.pl czekają gigantyczne emocje. W najbliższy poniedziałek zaplanowana jest emisja premierowego odcinka 6. sezonu Hotel Paradise. W nowej edycji fani reality-show będą mieli okazję poznać kilkanaście osób, które przez kilka tygodni mieszkać będą w rajskim hotelu. Tylko dwie pary dostaną się do finału, a ostatecznie do jednej z nich trafi nagroda główna w wysokości 100 tys. złotych.

Oczywiście w nowej edycji Hotel Paradise nie zabraknie uwielbianej przez widzów prowadzącej Klaudii El Dursi. 33-latka, która zdobyła popularność, występując w jednej z poprzednich edycji Top Model, od pierwszej edycji reality-show wspiera uczestników Hotel Paradise, pokazując się widzom w zjawiskowych stylizacjach.

Klaudia El Dursi odsłoniła ciało

Zarówno teraz, jak i w poprzednich edycjach odcinki Hotel Paradise nagrywane były z wyprzedzeniem, dlatego uczestnicy, prowadząca i cała ekipa pracująca nad programem już dawno wrócili do Polski.

Zobacz także: Kim są uczestnicy nowej edycji Hotel Paradise 6?

Niedawno Klaudia El Dursi miała okazje udać się na kolejne wakacje po intensywnej pracy na planie Hotelu Paradise i wybrała się do Francji. Właśnie stamtąd raczyła obserwatorów porcją nowych zdjęć i relacji. Szczególną uwagę zwróciła jej fotka, na której El Dursi zaprezentowała się w bikini w modnym zwierzęcym princie, chwaląc się mocno wyrzeźbionymi mięśniami brzucha.

Internauci nie szczędzili jej komplementów, zachwycając się formą Klaudii.

„Sylwetka idealna”

„Figura sztos! Podziwiam od zawsze!”

„Jaki piękny brzuszek”

„Ideał kobiecości”

„Co za figurka… Sztos”

Trudno nie zgodzić się z opiniami obserwatorów Klaudii. Figura i umięśniony brzuch El Dursi robią ogromne wrażenie.

źródło: Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej