Połącz się z nami

„Hotel Paradise”: Kornelia odnalazła miłość po programie?

Kornelia po programie ma chlopaka

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise”: Kornelia odnalazła miłość po programie?

Kornelia Głaszcz była jedną z uczestniczek trzeciej edycji Hotel Paradise. W rajskim hotelu nie poznała swojej drugiej połówki i jak podkreśla w rozmowie z Obcas.pl, wcale się na to nie nastawiała. Czy po powrocie do Polski jej serce jest już zajęte?

Hotel Paradise 3

Programy typu reality-show od kilku lat są coraz chętniej oglądanymi formatami w polskiej telewizji. Hotel Paradise zadebiutował na antenie TVN7 w lutym 2020 roku i szybko zyskał ogromną popularność i rzeszę fanów, którzy śledzą losy uczestników zgłaszających się do programu. Kilka miesięcy temu zakończyła się emisja trzeciego sezonu Hotel Paradise i jak wiadomo, już we wrześniu widzów czeka czwarta edycja programu.

Jedną z bohaterek zakończonej niedawno trzeciej edycji Hotel Paradise była Kornelia Głaszcz. 24-letnia warszawianka jeszcze zanim pojawiła się w programie zdradziła, że jej typem mężczyzny jest wysoki, ciemny brunet z idealnym uśmiechem, który dodatkowo jest opiekuńczy i ma dystans do siebie. Jak dobrze pamiętamy, Kornelia pożegnała się z rajskim hotelem, jednak po czasie wróciła do programu, przywracając do Hotelu Paradise także Krzysztofa.

Kornelia z Hotel Paradise odnalazła miłość po programie?

To właśnie w parze z Krzysztofem Kornelia odpadła z programu Hotel Paradise tuż przed wielkim finałem. Mimo iż początkowo wydawało się, że tę dwójkę połączy coś więcej, relacja ta pozostała na stopie koleżeńskiej. Postanowiliśmy porozmawiać z Kornelią i zapytać, czy biorąc udział w programie, tak naprawdę chciała poznać swoją drugą połówkę.

„Decydując się na udział w Hotel Paradise, w ogóle nie nastawiałam się na znalezienie miłości. Z jednej strony mam wysokie wymagania co do mężczyzn, z drugiej strony wiedziałam, że to jest reality-show i nie każdy może być szczery i część osób może przybrać na program tzw. otoczkę. Druga rzecz, życie w programie to nie jest przykład tego, jak potoczą się relacje po za nim. Tam byliśmy odcięci od znajomych, rodziny, pracy i obowiązków, więc byłam zdania, że nawet najsilniejsze relacje zostaną zweryfikowane po nagraniach i że zazwyczaj jest tak, że po programie rzeczywistość pokazuje, czy te relacje mają perspektywy na przyszłość.”

W rozmowie z Obcas.pl 24-latka zdradziła, jak naprawdę podchodziła do relacji z Krzysztofem w programie.

„Co do relacji z Krzysztofem, nauczyłam się po moim wcześniejszym udziale w programie, że jeśli dalej będę spędzała czas tylko z dziewczynami i nie będą otwarta na relacje, znowu będę musiała się szybko rozstać z programem, a tego nie chciałam.”

Zobacz także: Jak Kornelia ocenia związek Basi i Krzysztofa?

Od zakończenia emisji trzeciego sezonu Hotel Paradise minęło już wiele tygodni. Czy od tego czasu w życiu uczuciowym Korneli nastąpiły zmiany?

„W Hotelu Paradise nie znalazłam miłości, bo się zbytnio na nią nie nastawiałam i z perspektywy czasu wiem, że z nikim z uczestników nie mogłabym zbudować takiej relacji. Mam zupełnie inny typ i już nie chodzi o wygląd, ale również o charakter podejście do życia, ambicje i dojrzałość. Teraz głównie skupiam się na realizacji zawodowej, ale nie zamykam się na nowe znajomości, powiedzmy że na razie poznaje dużo nowych ludzi (śmiech)” – dodała Kornelia Głaszcz w rozmowie z Obcas.pl

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Kornelia Głaszcz/Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry