“Hotel Paradise”: Krzysztof ostro podsumował rozstanie z Basią! Ten wpis może dziewczynę zaboleć…

20 czerwca 2022
Przez: : M.J

Choć od jakiegoś już czasu pojawiały się informacje o rozstaniu Basi i Krzysztofa z 3. edycji Hotelu Paradise, to para dopiero teraz je potwierdziła. Następnie na Instagramie Krzysztofa pojawił się wpis, w którym chłopak w mocnych słowach podsumował zachowanie byłej dziewczyny.

Krzysztof i Basia z Hotelu Paradise rozstali się

Basia i Krzysztof poznali się na Zanzibarze w 3. edycji programu Hotel Paradise. Choć już w programie świetnie się ze sobą dogadywali, to dopiero po powrocie do Polski zostali parą. Przypomnijmy, że Basia doszła do finału z Krystianem Ferrettim, jednak ostatecznie to z Krzysztofem stworzyła dłuższą relację.

Uczestnicy Hotelu Paradise.
Basia i Krzysztof byli zaręczeni.

Ostatnio coraz częściej w mediach pojawiały się pogłoski o tym, że związek Basi i Krzysztofa dobiegł końca. Choć internauci zauważyli, że para nie dodaje wspólnych zdjęć i relacji, a wiele fotek zniknęło z profilu chłopaka to dopiero teraz oficjalnie potwierdzili rozstanie.

ZOBACZ TAKŻE: Basia i Krzysiek potwierdzili rozstanie. Wiadomo, kto z nich zakończył związek

Niedługo później na profilu Krzysztofa pojawiły się wpisy, w których zaatakował swoją byłą partnerka.

“Nie rozstałem się dzisiaj a ponad 2 tygodnie temu. Każdy przeżywa na swój sposób. Miałem również kilka słabych dni, dla mnie świat się nie skończył […]”– zaczął Krzysztof, jednak to nie koniec.

Krzysztof ostro podsumował rozstanie z Basią

Na Instagramie Krzysztofa pojawiły się wpisy, po tym, jak zapłakana dziewczyna odniosła się do rozstania. Wówczas Basia poinformowała, że to Krzysztof ją zostawił, a teraz dobrze się bawi. Stanowcza odpowiedź chłopaka na nagranie byłej partnerki może co niektórych zdziwić.

“Nie rozstałem się dzisiaj a ponad 2 tygodnie temu. Każdy przeżywa na swój sposób. Miałem również kilka słabych dni, dla mnie świat się nie skończył. A wręcz przeciwnie, pozbierałem się! I mam prawo dzisiaj być bynajmniej uśmiechnięty! Ktoś sobie ewidentnie nie radzi z życiem emocjonalnym”– napisał Krzysztof, ale wpis niedługo później zniknął z InstaStories.

Następnie dodał:

“Zablokowała mnie i całą moją rodzinę z myślą, że nie dojdą do mnie te żałosne relacje. Brak szacunku. Wychodzi prawdziwa twarz”.

Spodziewaliście się takiego zachowania po Krzysztofie? Wiele wskazuje na to, że emocje jeszcze nie opadły, a relacje pomiędzy uczestnikami Hotelu Paradise wciąż są napięte.

Źródło: Party / Instagram Krzysztofa Śwista / Basi Pędlowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej