“Hotel Paradise”: Michał Choiński to chłopak Oli?! Internauci nie kryją oburzenia!

15 kwietnia 2021
Przez: : MC

Hotel Paradise to produkcja, która zapewnia niekończącą się dawkę emocji. Tym razem oczy widzów skierowane są na Olę, której internauci nie szczędzą niepochlebnych słów. Poszło o jej kolegę, który już wkrótce pojawi się w programie. Michał Choiński to chłopak Oli?

Hotel Paradise 3

Hitowa produkcja doczekała się już 3. edycji. Podobnie jak w poprzednich, program okazał się absolutnym strzałem w dziesiątkę, a widzowie ochoczo śledzą losy uczestników. Trzeba przyznać, że każdy z odcinków przynosi wiele emocji. Liczne przeparowania, miłosne intrygi, prawdziwe uczucia i chęć wygranej sprawia, że sytuacje w Hotelu Paradise są nie do przewidzenia.

Zobacz także: Zbiórka pieniędzy na leczenie Sebastiana – polał się hejt
Zobacz także: Ewa wystąpiła w innym programie

Michał Choiński to chłopak Oli?

Kontrowersji związanych z programem ciąg dalszy! Tym razem oczy widzów skierowane są na Olę, która jak się okazuje, czeka właśnie na swojego kolegę. Mowa o Michale Choińskim, który już wkrótce stanie się nowym uczestnikiem Hotelu Paradise. Zawodnik sztuk walki wzbudził zainteresowanie widzów, zanim jeszcze pojawił się w programie. Ponadto śledztwo internautów wskazuje na to, że Michał i Ola mogli być parą, a co za tym idzie – regulamin programu został złamany. Jak informują internauci pod jednym ze zdjęć Michała:

“Aha czyli to dzis pojawisz sie w HP, gdzie niby nikt sie nie zna, dzieje sie bez scenariusza i gdzie uczestnicy nie moga zdradzac co sie wydarzy dalej ? “

“Dlaczego udawałeś z Olą ze nie jesteście para? W hp? Czy to zgodne z regulaminem ??🤔🤔”

To jednak wciąż nie koniec. Widzowie uważają, że Ola powinna opuścić program, ponieważ złamała regulamin programu. Przypomnijmy, że w produkcji mają brać udział jedynie single. Ponadto widzowie nie są zadowoleni z faktu, że w programie biorą udział znajomi, a być może nawet i pary. Zarzucają produkcji ustawkę i hipokryzję.

“Ta Ola tak mnie już denerwuje i jeszcze ma wejść jej facet tylko po co”

“Jezeli produkcja dopuści celowo, ze do programu wejdzie ówczesny partner/bliski znajomy jednej z uczestniczek to wszyscy powinni zbojkotować ten program.”

“Żałosne 👏👏 Ta cała Ola Luzia.. Zachowanie dojrzałe jak na swój wiek 👏 🤢”

“Myślę że widzowie powinni trochę się zbuntować przeciwko takiej ściemie, sami znajomi, ustawione sytuacje i jeszcze wzięli do programu osoby które są w związkach masakra robienie ludzi w ch…..” – piszą internauci.

Co wydarzy się dalej w Hotelu Paradise? Jak myślicie?

źródło: Instagram Hotelparadise.tvn7

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej