Połącz się z nami

„Hotel Paradise”: Nowa fryzura Dominiki Konował to HIT tego lata! Idealna na upalne dni!

Dominika Konował w bieliźnie.

Moda i uroda

„Hotel Paradise”: Nowa fryzura Dominiki Konował to HIT tego lata! Idealna na upalne dni!

Dominika Konował, która była uczestniczką drugiej edycji randkowego reality-show na swoim Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Do tej pory uczestniczka Hotelu Paradise nosiła krótkie blond włosy, jednak zdecydowała się na sporą metamorfozę! Zobaczcie bo uczesanie, które wybrała jest bardzo modne tego lata!

Hotel Paradise

Programy typu reality-show powstają w naszym kraju jak grzyby po deszczu. Nie da się ukryć, że jedną z najpopularniejszych produkcji jest Hotel Paradise. Młodzi ludzie zgłaszają swoją chęć udziały w programie stacji TVN, aby przeżyć przygodę życia, znaleźć miłość, bądź wygrać spore pieniądze. Intrygi są tam na porządku dziennym, a trzy edycje programu pozwoliły wielu osobom zaistnieć w mediach społecznościowych. Jedną z uczestniczek, która na pewno zapadła w pamięci fanów Hotelu Paradise, jest Dominika Konował.

Dominika wzięła udział w drugiej edycji Hotelu Paradise.

Dziewczynę widzieliśmy w drugiej edycji randkowego reality-show i choć odpadła tuż przez samym finałem, to doskonale radzi sobie w świecie mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy internautów, którzy na pewno zauważyli ostatnio, jak wielką metamorfozę przeszła Dominika.

Zobacz także: Zdjęcie przed i po metamorfozie Dominiki z Hotelu Paradise!

Pierwsze co rzuca się w oczy to jej wyrzeźbiona sylwetka, którą coraz chętniej prezentuje na swoim profilu. Ostatnio uczestniczka Hotelu Paradise zaprezentowała się również w nowej fryzurze, która zachwyciła internautów.

Nowa fryzura Dominiki z Hotelu Paradise

Od razu musimy zaznaczyć, że taki splot jest bardzo modny tego lata, a co więcej jest to fryzura idealna na upalne dni. Dominika zdecydowała się na bardzo długie dobierane warkocze, a komentarze pod nagraniem mówią same za siebie:

„Ale jesteś piękna i oryginalna 😍”

„Z dnia na dzień coraz piękniejsza ❤️”

„Pięknie wyglądasz😍”

My również podpisujemy się pod powyższymi wpisami. Gratulujemy Dominice również ogromnej metamorfozy, którą od jakiegoś czasu nas zachwyca!

Jesteście zwolenniczkami warkoczy?

Źródło: Instagram Dominiki Konował

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry