Połącz się z nami

„Hotel Paradise” odc 22. Czarne chmury nad związkiem Marty i Maćka!

hotel paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise” odc 22. Czarne chmury nad związkiem Marty i Maćka!

Pojawienie się w rajskim hotelu Łukasza wywołało sporo emocji. Zobaczcie, z którą z dziewczyn poza wybraną wcześniej Martą, nowy uczestnik wybrał się jeszcze na randkę. Czy obecni mieszakńcy mogą spać spokojnie i nie martwić się swoim losem w programie? „Hotel Paradise” odc 22.

Co się wydarzyło?

W poprzednim odcinku w „Hotel Paradise” wydarzyło się naprawdę sporo. Maciek, który dotychczas był w związku z Sandrą, przyznał, że jego nowa wybranka Marta sprawia, że w końcu zaczyna czuć motyle w brzuchu. Chociaż zauroczenie Martą zauważalne było gołym okiem, niestety ona nie podzielała entuzjazmu Macieja. Przyznała, że wolałaby być w związku z Adamem, jednak nie zrobi tego Violi.

Relacje uczestników programu dodatkowo skomplikowały się, gdy próg „Hotelu Paradise” przekroczył przystojny Łukasz, który momentalnie zwrócił na siebie uwagę płci przeciwnej. Sceny zazdrości zaprezentował m.in. Chris, który zabronił Marietcie iść z nim kiedykolwiek na randkę. Natomiast Adam, który zauważył, że Łukasz rozmawia z Martą, poszedł o krok dalej i zabronił jej zostawić Maćka, nawet gdyby się zakochała w nowym uczestniku, tłumacząc to stwierdzeniem „przysługa za przysługę”. Adam przeprowadził także rozmowę z Martą, w której przyznał, iż doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że się jej podoba, a skutkiem tej konwersacji były łzy dziewczyny.

„Hotel Paradise” odc 22.

Łukasz, który decyzją Klaudii El Dursi miał wybrać się na randkę z dwoma dziewczynami, wiedział, że jedną z nich będzie Marta. Drugą uczestniczkę pozostali mieszkańcy poznać mieli nad ranem.

W końcu nadszedł kolejny dzień w „Hotelu Paradise”. Łukasz próbował podjąć decyzję o wyborze drugiej dziewczyny, słuchając rad swojej koleżanki spoza willi Violi.

W końcu przy wspólnym śniadaniu otrzymał list i przekazał, że na jedną z dwóch randek zabierze także Anie. Dziewczyna nie kryła swojego swojej radości i przyznała przed kamerą, że czuła, iż to będzie ona. Łukasz i obecna partnerka Matta wybrali się na randkę do małpiego gaju, gdzie miło spędzali czas. Oboje przyznali, że czuli się w swoim towarzystwie dobrze.

W tym czasie nastroje w willi były nietęgie. Matt zastanawiał się nad swoim losem w programie, gdyż jak przyznał w rozmowie z Blondino, nie do końca ufał Ani. Marta wciąż przeżywała dylematy odnośnie swojej wdzięczności, którą powinna czuć względem Maćka. Niestety nie miała wsparcia wśród swoich rozmówczyń, które jak Adam twierdziły, że powinna być wierna Maćkowi „jak pies”, za to co dla niej zrobił.

Maciek czekał, aż Adam w końcu zdradzi mu, o czym rozmawiał poprzedniej nocy z Martą, wywołując u niej łzy i smutek. Przyznał, że nie podoba mu się to, że przyjaciel „wchodzi z butami w jego związek”.

W końcu przyszedł czas randki Marty i Łukasza. Dziewczyna udała się na spędzenie wspólnych chwil z nowym uczestnikiem lekko przygnębiona sytuacją z Maćkiem i Adamem. Mimo nie najlepszego nastroju randka się udała, co sprawiło, że Marta jeszcze bardziej zaczęła się zastanawiać, co zrobić.

W tym czasie w „Hotelu Paradise” uczestnicy umilali sobie czas różnymi zabawami i grami.

Ania wybrała się na kolejną randkę tym razem ze swoim parterem Mattem, którą wywalczyli podczas poprzedniego wygranego zadania. Po bujaniu w obłokach oraz wśród palm, para piła najdroższą kawę świata (ziarna trawione przez zwierzę Luwak). Matt wykorzystał okazję i wypytał Anię, jak spędziła czas podczas poprzedniej randki z Łukaszem. Dziewczyna przyznała mu, że Łukasz się jej podoba i jeśli zrobił na Marcie takie samo wrażenie jak na niej, jest pewna, że Marta wybierze jego zamiast Maćka.

W końcu Maciek nie wytrzymał i przeprowadził wyczekiwaną rozmowę z Adamem. Przyjaciel wyjawił mu jedynie, że rozmawiał z Martą o tym, iż powinna być jemu lojalna, ukrywając, że Marta wyznała mu, że się jej podoba.

Nowy singiel

W końcu w „Hotelu Paradise” pojawiła się Klaudia El Dursi, co zwiastowało zmiany. Łukasz musiał podjąć decyzję, która z dziewczyn zostanie jego partnerką. Wybór ten oznaczał, że obecny partner jego nowej wybranki zostanie singlem. Nowy uczestnik wybrał Martę, co oznaczało, że Maciek od tego momentu został singlem.

Spodziewaliście się takiej decyzji Łukasza? Myślicie, że Marta posłucha „rad” Adama i będzie lojalna wobec Maćka podczas najbliższego rajskiego rozdania?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry