Połącz się z nami

„Hotel Paradise” odc 24. Łukasz knuje tuż przed rajskim rozdaniem!

Rozrywka

„Hotel Paradise” odc 24. Łukasz knuje tuż przed rajskim rozdaniem!

Ostatnie wydarzenia, szczególnie puszka pandory, bardzo podzieliła towarzystwo w „Hotelu Paradise”. Ciemne chmury pojawiły się tym razem nad związkiem Marietty i Chrisa, którzy do tej pory stanowili najbardziej zgraną i wiarygodną parę. Czy ich związek ma jeszcze szansę przetrwać? A co zrobi Łukasz, by zostać w programie? „Hotel Paradise” odc 24.

W poprzedni odcinku emocje sięgnęły zenitu! Oprócz tego, że Marta wciąż czuje presję ze strony Adama, który nie daje zapomnieć jej o tym, co zrobił dla niej Maciek, pojawił się kolejny konflikt w grupie. Niedobrze zaczęło się dziać w związku Marietty i Chrisa. Do tej pory para uchodziła za bardzo zgraną, jednak zazdrość mężczyzny może zrujnować tę relację. Marietta ogłosiła koniec ich związku. Maciek otrzymał immunitet przy kolejnym tajskim rozdaniu. Co zrobi Łukasz, by zostać w programie?

„Hotel Paradise” odc 24.

Łukasz zasiał niemały zamęt, co Martyna jasno dała mu do zrozumienia. Dziewczyna szczerze przyznała, że mężczyzna włożył kij w mrowisku, bo jest w ciężkiej sytuacji, po tym jak Maciek otrzymał immunitet i próbuje namieszać w hotelu.

Chris w rozmowie z Maćkiem przyznał że kiedyś został zdradzony, o czym dowiedział się o tym, od faceta, z którym zdradziła go kobieta. Dlatego tak zareagował w momencie, gdy Łukasz próbował mu wmówić, że Marietta nie traktuje ich związku poważnie.

Chris przeprosił Mariettę. Wyznał jej to samo, co przed chwilą Maćkowi. Przyznał, że popełnił błąd wierząc obcemu mężczyźnie, a nie swojej kobiecie. Najwyraźniej kryzys w związku Marietty i Chrisa został zażegnany.

Marietta nie pozostawia złudzeń Łukaszowi i mówi otwarcie, że nie zostawi Chrisa dla niego. Kobieta przekazuje swojemu partnerowi, że nowy uczestnik zapytał ją o to, czy jest szansa, by ta stworzyła z nim relacje w programie lub po programie.

Łukasz próbuje wybadać teren tym razem u Martyny. Pyta ją, czemu go zaatakowała dzień wcześniej. Blondynka mówi, że to nie był atak tylko wyrażenie swojego zdania i że mają czystą kartkę, a właściwie nigdy nie mieli brudnej. Blondino czuje się zagrożony i zaskoczony, że Łukasz atakuje z każdej strony.

Na uczestników czeka gra, w której partnerzy zadawali sobie nawzajem trudne pytania. Dzięki temu widzowie dowiedzieli się m.in. o tym , że Adam nie był nigdy zakochany oraz, że nie zdradził swojej dziewczyny. Natomiast Matt nie lubi gadulstwa Ani. Marietcie nie podobają się sceny zazdrości Chrisa, a Adam nie wybaczyłby swojej partnerce zdrady.

Ania pokusiła się na odrobinę czułości w kierunku Matta. Mężczyzna zaskoczył się tym, jednak wyznał przed kamerą, że ma nadzieją, że dziewczyna się nie wkręca. Mężczyzna zwierza się z tego Chrisowi i wyznaje mu, że wydaje mu się, że Ania próbuje go uwieść.

Łukasz dostał list, że tuż przed rajskim rozdaniem może zaprosić dwie kobiety na rozmowę. Mężczyzna zabrał Anię, która wyznała mu, że . Drugą kobietą, z którą miał ochotę porozmawiać Łukasz to jego przyjaciółka Viola. Chłopak próbuje jej wmówić, że nie jest szczęśliwa z Adamem. Łukasz sugeruje przyjaciółce, że nie powinna ufać swojemu obecnemu partnerowi.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry