Połącz się z nami

„Hotel Paradise” odc 31. Wyznanie miłości i kolejny powrót!

News

„Hotel Paradise” odc 31. Wyznanie miłości i kolejny powrót!

Podczas rajskiego rozdania z programem ponownie musiała pożegnać się Sandra. A co wydarzyło się w kolejnym odcinku? „Hotel Paradise” odc 31.

W poprzednim odcinku, chociaż zapowiadało się, że Sandra nieźle namiesza, tak jednak się nie stało. Dziewczynie nie udało się przekonać do siebie Matta i długo nie zagościła w balijskim hotelu. Mężczyzna zaimponował pozostałym uczestnikom, gdyż mimo oferowanemu mu immunitetowi w zamian za wybranie Sandry, on pozostał lojalny swojej partnerce Ance.

„Hotel Paradise” odc 31.

Viola przyznaje Adamowi, że jest zawiedziona zachowaniem Oli. Dziewczyna ma wątpliwości, co do lojalności swojego partnera i Oli.

Ola przeżywa obecną sytuację. Adam rozmawia ze swoją byłą partnerką, która przyznaje, że jest jej przykro za to, jak potraktowała ją Marietta i nazywa ją hipokrytką. Ponadto wyznała, że nie czuje żalu do Violi.

Związek Adama i Violi przechodzi na kolejny poziom. Para w końcu zbliża się do ciebie i poddaje się namiętnym chwilom w basenie. Atmosfera sprzyja również Marietcie i Chrisowi. Para nawzajem wyznaje sobie miłość!

W świetnym humorze jest również Ania, która twierdzi, że to uczucie Matta do niej sprawiło, że wybrał ją i dzięki temu jest nadal w programie.

Na następny dzień dziewczyny przygotowują swoim mężczyznom śniadania do łóżka. Przy okazji, nie ukrywają zadowolenia z odejścia Sandry z programu.

Podczas rozmowy z Latino i Mattem, Chris wyznaje, że spędził namiętną noc z Mariettą. Chociaż nie poszli na całość to było bardzo blisko. Przyznał, że czuje coś do swojej partnerki. Latino natomiast wyznał, że w hotelu nie ma kobiety, z którą mógłby dojść do czegoś więcej. Okazało się Martynę traktuje jak dobrą koleżanką.

Wszyscy uczestnicy spotykają z Klaudią na plaży. Czeka tam na nich gra. Panowie musieli wykazać się sprawnością i sprytem, a na końcu uratować swoją partnerką. Konkurencję wygrała, natomiast przegranymi okazali się Maciek i Latino, którzy musieli oddać swoje partnerki. Jednak na dalsze informacje uczestnicy musieli poczekać do wieczora.

Viola rozmawia z Olą, by oczyścić atmosferę. Ola ma pretensje do partnerki Adama, o to, że dnia poprzedniego nie stanęła po jej stronie w konflikcie z Mariettą.

Nadchodzi wieczór. Ola i Martyna poznają swoich nowych partnerów. Do hotelu wchodzą Szymon i Łukasz. Ola podejmuje decyzje i wybiera Szymona, natomiast Martynie przypadł Łukasza. Tym samym Latino i Maciek zostają singlami.

Ola daje cenne wskazówki Szymonowi, by nie ufał nikomu, nawet, gdy ten będzie zapewniał go o swojej lojalności. Łukasz natomiast zarzuca Oli, że rozbiła jeden z najmocniejszych związków… jednak nikt nie wiem, o co mu chodzi.

Singlom, Latino i Maćkowi humorki dopisują. Panowie odwiedzają w nocy wszystkie pary strasząc kobiety.

A co na widzów czeka w kolejnym odcinku?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry